به گزارش پارس نیوز، 

کشتی ایران پس از سپری کردن چند ماه پر التهاب با بالا و پایین های فراوان و چندین ماه اداره شدن بدون رییس، به انتخابات ریاست فدراسیونش نزدیک می شود. کشتی ایران که طی این مدت نتایج چندان خوبی هم در عرصه های مختلف کسب نکرد، حالا بدون رسول خادم آینده مبهمی را در مقابل خود می بیند. آینده مبهمی که برگزاری دیرهنگام انتخابات ریاست فدراسیون هم دال بر همین موضوع است. وزارت ورزش و جوانان آن قدری برای برگزاری مجمع انتخاباتی امروز و فردا کرد که در نهایت این امر به سال 98 موکول شد. اتفاقی که موفقیت های کشتی را در رقابت هایی که در پیش دارد،قطعا تحت الشعاع قرار خواهد داد.

به همین دلیل در گفت و گویی با منصور برزگر،پیشکسوت و اسطوره کشتی ایران به بررسی مسائل کشتی ایران پرداختیم.

منصور برزگر ابتدا در مورد نقش خود در شرایط این روزهای کشتی ایران گفت:«مدتی است که از کشتی بی خبرم و آن را پیگیری نمی کنم. از وقتی که رسول خادم از ریاست فدراسیون کشتی استعفا داد و کنار رفت، من هم از کمیته فنی استعفا دادم و دیگر در آن فضا نیستم و البته دیگر جلسه ای هم برگزار نشده.»

برزگر در مورد حضور کاندیداهای مختلف و سرشناس برای شرکت در انتخابات ریاست فدراسیون کشتی گفت:« این روزها نفرات زیادی کاندیدا شده اند اما من نظر خاصی در این خصوص ندارم و نمی خواهم درباره این افراد صحبتی بکنم و وارد این مسائل شوم. من کشتی را دوست دارم و کشتی زده هم نشده‌ام اما ترجیح می دهم در حال حاضر اظهارنظری نداشته باشم.»

این اسطوره سرشناس در مورد شایعه دخالت وزارت ورزش در انتخابات پیش روی فدراسیون کشتی بیان داشت:« اگر چنین اتفاقاتی نیفتد و دخالتی صورت نگیرد باید شک کرد.در هر صورت امیدوارم در نهایت اتفاقات خوبی برای کشتی کشور بیفتد.»