به گزارش پارس نیوز، 

دیدار دو تیم نفت مسجد سلیمان و سایپا ازهفته بیست و دوم لیگ برتر با تمام حاشیه‌هایش با برتری یک بر صفر تیم مهمان یعنی سایپا به پایان رسید.این دیدار در پایان سه کارت قرمز و ۶ کارت زرد را به همراه داشت تا به عنوان یکی از جنجالی ترین بازی های لیگ برتر شناخته شود.اما نقطه عطف تمام اخراجی ها و درگیری‌ها اخراج عجیب مجتبی بیژن در دقیقه ۵۳ بازی بود؛ حتی هیچکدام از بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم حریف هم چنین کارت مستقیم قرمزی را باور نمی کردند.

مجتبی بیژن مدافع تیم فوتبال نفت خودش درباره این صحنه گفت:

«باور کنید من خودم هم متوجه نشدم که چه خطایی مرتکب شدم که داور باید من را از زمین اخراج کند. مشخصا در مورد همان صحنه باید بگویم یک توپ پشت مدافعین تیم ما ارسال شد و من در حالیکه عرضی به سمت توپ می آمدم بدون اینکه زمین را ببینم با مهاجم سایپا برخورد معمولی داشتیم که در بدترین حالت آن یک خطای ساده بود. من آنقدر مطمئن بودم که این خطا کارت قرمز ندارد که اصلا در زمانی که داور به نزد من می آمد هیچ اعتراضی نداشتم. پیش خود گفتم که در نهایت می خواهد یک کارت زرد نشان دهد.»

وی در ادامه افزود:

ولی دیدم داور کارت قرمز را از جیبش در آورد و به من نشان داد که وقتی از او سوال کردم به چه علت در جواب داور بازی گفت که خطای شدید و غیرورزشی را انجام داده‌ام. حتی هیچ کدام از بازیکنان سایپا چنین کارتی را باور نداشتند و جالب تر درهنگام خروج از زمین آقای دایی از من سوال کردند که پیش از این کارت زردی داشتم؟

من واقعا تعجب می کنم چرا باید داوری که سه روز پیش در بازی نود ارومیه و شاهین شهرداری بوشهر چنین اشتباهات محرزی را مرتکب می شود برای این بازی در نظر بگیرند. یا باید از داور دیدار رفت استفاه کنند که اتفاقا در آن بازی هم به گواه کارشناسان چندین اشتباه را انجام داده بود.

مجتبی بیژن در خصوص جریان بازی هم گفت:

«واقعا ما در نیمه اول بالای ۵ یا ۶ موقعیت گل را به دست آورده بودیم که هر کدام با بدشانسی محض راهی به دروازه پیدا نمی کرد. اما در نیمه دوم با توجه به ورود هاشمی زاده و شریفات ما مطمئنا به گل دست پیدا می کردیم که متاسفانه داوری از شروع نیمه دوم روند بازی را به هم زد و تمرکز را از هر دو تیم گرفت. درزمان پذیرفتن گل هم باید زودتر از این که دشتی بخواهد شروع به دریبل زنی کند باید او را متوقف می کردیم اما تمرکز لازم را آن زمان نداشتیم.»

مجتبی بیژن درباره تماشاگران مسجد سلیمان در بازی دیروز گفت:

« انصافا آنها در بازی دیروز از همان دقیقه یک شروع به تشویق تیم کردند و با حملاتی هم که ما انجام می دادیم حمایتشان بیشتر و بیشتر شده بود که در نهایت ما شرمنده آنها شدیم .»

بیژن در خصوص این که مرزبان بعد از بازی در رختکن چه گفت:

«ایشان فقط گفتند در بازی که می توانستیم سه امتیاز را به دست بیاوریم باید بدون امتیاز زمین را ترک کنیم و از این موضوع خیلی گله مند بود.»

بیژن با اشاره به وقت های تلف شده دیدار بیان کرد:

«واقعا پنج دقیقه وقت تلف شده در این دیداری که می توانست لا اقل ده دقیقه وقت تلف شده داشته باشد اجحاف در حق تیم ما نبود؟ هر کدام از اخراج ها حدود سه تا چهار دقیقه زمان می برد و اخراج آقای دایی هم حداقل ۵ دقیقه وقفه ایجاد کرده بود. آیا دلیلی غیر از این می تواند داشته باشد که داور بازی می خواست بازی را هر چه زودتر به اتمام برساند؟ درحالی که مثلا برای تیم هایی مثل نساجی هر هفته یک پنالتی را نادیده می گیرند؟ واقعا اگر فقط ما بگوییم که داوری ضعیف بوده است ممکن است بگویند به علت باخت است اما مربیان و اعضای کادرفنی سایپا هم بعد از بازی از داور دیدار گله مند بود.»

وی در پایان هم گفت:

«شما مطمئن باشید هر چه قدر بخواهند که چوب لای چرخ تیم ما بگذارند ما این تیم رادر لیگ نگه می‌داریم و همانطور که سرمربی محترم ما هم قول دادند ما هم قسم شده‌ایم که مانع از سقوط تیم به لیگ یک بشویم گرچه این هدف ما دراین فصل نبود چرا که ما بازیکنان بسیار شاخصی داریم که اگر همه چیز روال عادی خودش را طی می کرد جای ما این جای جدول نبود.»