به گزارش پارس نیوز، 

یوسف سیدی، مهاجم ماشین سازی در مورد حواشی دربی آذربایجان نظرات جالبی دارد که در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ورزش 11 در تبریز مطرح شده است.

می‌خواستند به تراکتور بزنند به ماشین خورد

مدعیان قهرمانی می‌خواستند با ایجاد جو منفی به تراکتور ضربه بزنند ولی برنامه‌ریزی آنها در ایجاد حواشی اشتباه از آب در آمد و ضربه آنها به جای تراکتور به ماشین سازی خورد و در این بازی آنها ضرر کردند نه تراکتور.

ماشین می‌توانست مساوی بگیرد ولی رقیبان تراکتور نگذاشتند

ماشین سازی می‌توانست با برنامه‌های آقا رضا مهاجری خیلی راحت یک تساوی از تراکتور بگیرد و این همه هجمه هم وجود نداشته باشد ولی استرسی که رقیبان تراکتور به ماشین وارد کردند موجب فشار عصبی به بازیکنان شد که همین فشار عصبی و استرس باعث اشتباهات فردی و باخت تیم شد.

از پس تراکتور برنیامدند و از ماشین انتظار داشتند؟!

سپاهان و استقلال در هفته‌های گذشته زورشان به تراکتور نرسید و در استادیوم یادگار امام نتیجه را به تراکتور واگذار کردند. آنها مدعی قهرمانی هستند و زورشان نرسیده ولی عجیب است که انتظار داشتند ماشین سازی میانه جدولی بتواند تراکتور را شکست دهد. زورشان به تراکتور نرسید به ماشین گیر داده‌اند ولی باز هم می گویم از جو‌سازی آنها نبود حداقل یک تساوی می‌گرفتیم.

آقای رضا مهاجری در حقم پدری می‌کند

بعد از اینکه از تراکتور جدا شدم از نظر روحی شرایط خوبی نداشتم. من بدون اینکه دلیلی عنوان شود از تراکتور جدا شدم و در مقطعی فوتبال زده شدم ولی آقا رضا مهاجری واقعا در حق من پدری کرد و با صحبت‌هایی که با من داشتند امیدوارم کرد تا بازگردم و بجنگم و تلاش می‌کنم با رهایی از این مصدومیت با بازی‌های خوب محبت‌های آقا رضا را جبران کنم.

اگه حاشیه نبود شاید مقابل تراکتور بازی می‌کردم

با رفع مصدومیت به تمرینات گروهی بازگشته‌ام و کم‌کم در شرایط بازی قرار می‌گیرم و اگر در دیدار با تراکتور این همه حساسیت نبود شاید در دقایق پایانی آقا رضا فرصت بازی به من ‌داد، ولی با مصدومیت من و فشار زیاد بازی، پزشکان تیم این اجازه را ندادند که در ترکیب باشم.

با فشار بازی‌ها بازگشتم ریسک سرمربی است

در بازی‌های لیگ فشار زیاد و شرایط حساسی را طی می‌کنم و امتیازات میانه جدول با 3 امتیاز پنج رده بالا و پائین می‌شود و من بازیکنی هستم که هنوز به آمادگی کامل نرسیده‌ام و اگر قرار باشد در دقایق پایانی هم بازی کنم ریسکی است که سرمربی با تیم می‌کند و لطفی بزرگ برای بازیکن مصدوم است و من این ریسک‌های آقای مهاجری را که در مورد من کرده هرگز فراموش نمی‌کنم.