به گزارش پارس نیوز، 

محمدرضا مهدوی، کاپیتان سپیدرود رشت  درباره شکست تیمش برابر سپاهان و مصاف این تیم برابر ماشین‌سازی تبریز در هفته شانزدهم لیگ‌برتر اظهار کرد: ما در بازی برابر سپاهان در نیمه اول خیلی خوب و منطقی دفاع کردیم و آن چیزی که کادر فنی می‌خواست را انجام دادند ولی در نیمه دوم از روی اتفاق و اشتباه یک گل خوردیم و شیرازه تیم از هم پاشید و بعد از گل دوم و سوم را خوردیم. ما می‌دانستیم بازی برابر سپاهان بازی سختی است و رفته بودیم تا حداقل امتیاز را کسب کنیم که این اتفاق نیفتاد.

او ادامه داد: بهتر است که دیگر درباره بازی سپاهان صحبت نکنیم چون تیم به لحاظ روحی و نتیجه در شرایط خوبی به سر نمی‌برد. باید به آینده فکر کنیم و به بازی که برابر ماشین‌سازی خواهیم داشت. ما باید مثل پارسال از شرایط میزبانی استفاده کنیم. امیدواریم تا از این شرایط استفاده کنیم و بازیکنان به این مرحله برسند که امتیازهای داخل خانه از اهمیت بالایی برخوردار است تا اوضاع‌مان خوب شود.

او در مورد عملکرد پیام صادقیان که در بازی برابر سپاهان ۳۰ دقیقه به میدان رفت گفت: پیام دو هفته مصدوم بود و تمرین نداشت و از پیام انتظار داشتند که در این بازی خوب ظاهر شود اما او تازه از بند مصدومیت رها شده بود و ان‌شاءالله بهتر خواهد شد چون پیام فوتبالیست خوبی است و خودم به شخصه فوتبال پیام صادقیان را بسیار دوست دارم. امیدوارم که پیام صادقیان در بازی‌های آینده بهتر ظاهر شود.

مهدوی در ادامه اظهار کرد: ما بازیکنان سپیدرود رشت، شرمنده هواداران و آقای علی کریمی هستیم. چون آقای کریمی امکانات را فراهم و مشکلات این تیم را حل کرده است. خودتان می‌دانید سپیدرود سال‌هاست که درگیر مشکلات زیادی بوده است و در این دو سال اخیر، درگیر مسائل بدهکاری و مالی بوده است که آقای کریمی خیلی از آن‌ها را صاف کرده است و به بازیکنان پول داده است. شاید پول و قرارداد ما نسبت به تیم‌های دیگر کم‌تر باشد اما آقای کریمی آنچه که تعهد به بازیکنان شده است پرداخت کرده است.

او افزود: تیم ما در بدترین شرایط ممکن است. شاید در فضای مجازی شاهد بی‌احترامی و ناسزا باشیم اما در ورزشگاه هواداران ذره‌ای بی‌احترامی نکرده‌اند. سپیدرود تیمی مردمی است و هوادارانش انتظار دارند که وقتی به لیگ‌برتر صعود می‌کند در لیگ‌برتر هم نتیجه بگیرد.

کاپیتان سپیدرود رشت ضمن گلایه از بی توجهی مسؤولان به باشگاه اضافه کرد: از مسوولان شهر انتظار داریم که از ما حمایت کنند و کنار تیم باشند. ما تنها کسی که می‌بینیم واقعاً پشت تیم است و دارد از باشگاه حمایت می‌کند، خود آقای کریمی و مدیر عامل و رئیس باشگاه است. ما از مسوولان کسی را نمی‌بینیم که به باشگاه سری بزنند و ببینند که این تیم پس از ۳۰ سال که به لیگ‌برتر آمده است، در چه اوضاعی به سر می‌برد. آن‌ها تیم را به آقای کریمی دادند و هر کس به دنبال کار خودش. قبلاً یک وعده و وعیدهایی داده بودند و قرار بود که شورای شهر به ما کمک کند. اگر این کمک‌ها انجام می‌شد بازیکنان مد نظر تیم به تیم اضافه می‌شدند. فکر می‌کنم اگر پول تزریق شود و به آقای کریمی کمک شود، شرایط ما بهتر خواهد شد و آقای کریمی و بازیکنان دلگرم‌تر خواهند شد.

محمدرضا مهدوی در ادامه خاطرنشان کرد: امیدوارم بازی در برابر ماشین‌سازی را با پیروزی پشت سر بگذاریم تا هواداران‌مان خوشحال شوند و فشارهای موجود مقداری فروکش کند. چون تیم تحت فشار و بازیکنان در استرس هستند. امیدوارم از من کاپیتان تا بازیکنان دیگر بتوانند زحماتی که برای این تیم کشیده شده است را جبران کنند. من این قول را به هواداران می‌دهم که هر طور شده این بازی را با چنگ و دندان پیروز شویم.

او در پایان گفت: ما تنها در نتیجه‌گیری مشکل داریم و امیدوارم که بازی برابر ماشین‌سازی نقطه شروعی باشد تا بتوانیم استارت بردهای خود را آغاز کنیم. ما اگر نتیجه نگیریم، آینده روشنی برای این باشگاه وجود ندارد. الان باشگاه به لحاظ ساختاری شکل خوبی گرفته و ما باید نتیجه بگیریم تا مشکلات باشگاه از بین برود. من اعتقاد دارم سپیدرود هر طور شده در این فصل در لیگ‌برتر می‌ماند.