به گزارش پارس نیوز، 

پیروانی در خصوص اینکه علی پروین گفته قصد داشته برانکو و کی‌روش را آشتی بدهد و چقدر از این موضوع اطلاع دارد، گفت: فکر می‌کنم این موضوع با آقای نکونام هماهنگ شده بود. من آن موقع در اردو نبودم و فقط می‌دانم با آقای پروین هماهنگ شده بود که این کار را انجام بدهند، اما مجموعاً این کار قشنگ نبود، چون کسی با کسی قهر نبود. نباید با مصاحبه کسی علیه کسی این اتفاقات پیش می‌آمد و این همه اختلاف ایجاد می‌شد.

پیروانی درباره این موضوع که شایعه شده است مدیریت صفحه اینستاگرام پرسپولیس برعهده او است، گفت: به شایعات زیاد توجه نکنید. الان نزدیک 800 صفحه به نام پرسپولیس است. تیک احراز هویتش هم به نام من نبوده و من نگرفته‌ام. زمانی که من آمدم نمی‌دانستم که برای باشگاه نیست، الان این همه مدت نگفتند، هیچ نامه‌ای نبوده و هیچ‌کس هم نامه نداده، مگر می‌شود باشگاه به من نامه داده باشد و رسیدی هم نباشد؟ الان هم اعلام می‌کنم که این صفحه دست من نیست و صفحه واقعی باشگاه هم نیست. من به مدیریت قبل و الان باشگاه هم گفتم که نامه بزنید و این صفحه را منهدم کنید. انشالله که نامه هم بخواهند. من خودم هم نامه می‌زنم به عنوان رکورددار کاپیتانی، می‌گویم که منهدم کنید چون هیچ استفاده‌ای نداشتم.

مدیر پیشین تیم فوتبال پرسپولیس درباره شایعه عضویتش در هیئت مدیره پرسپولیس عنوان کرد: من عاشق پرسپولیس هستم. اگر قرار باشد برگردم به سمت قبلی‌ام برمی‌گردم و سمت عضو هیئت مدیره را به هیچ عنوان قبول نمی‌کنم.