به گزارش پارس نیوز، 

 رضا درویش در خصوص شرایط این روز‌های تیم فوتبال سایپا و پایان نقل‌وانتقالات نیم‌فصل اظهارداشت: ما مشکلات مالی زیادی داشتیم و نمی‌توانستیم بازیکنانی که مدنظر هستند را جذب کنیم یا اینکه خارجی بگیریم.

وی افزود: با توجه به مسائل ارز و کمبود بودجه ما متاسفانه نتوانستیم همه بازیکنانی که علی دایی می‌خواست را جذب کنیم، ولی خداراشکر چند بازیکن از فهرست دایی را روز گذشته به تیم اضافه کردیم. دایی شرایط باشگاه را می‌داند و از این رو سعی می‌کند روی جوانان حساب بیشتری باز کند.

مدیرعامل باشگاه سایپا تصریح کرد: توان مالی ما محدود و این در حالی است که باشگاه‌های دیگر تعداد خارجی‌های زیادی دارند، ولی ما از سال گذشته یک خارجی داریم و در تامین هزینه‌های او مشکل داریم. کارخانه هم به تعهدات خود عمل کرده و ممکن است تا ۱۰ روز آینده باز هم پرداختی داشته باشیم.

درویش در مورد بازی سایپا در پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا خاطرنشان کرد: بازی سختی با نماینده هند داریم و پس از آن هم دیدار دشواری در قطر خواهیم داشت، ولی دایی مرد روز‌های سخت است و امیدوارم نتایج قابل قبولی کسب شود.

وی در واکنش به شایعه سپردن هدایت تیم ملی فوتبال ایران به علی دایی هم گفت: این مربی با ما قرارداد دارد و بحث پیشنهاد تیم ملی اصلا مطرح نیست. البته هر زمان که بحث گزینه داخلی برای تیم ملی می‌شود صحبت از علی دایی هم می‌شود. به هر حال دایی در دنیا هم مطرح است و هم او را قبول دارند. مگر چند نفر را داریم که چنین شرایطی دارند.