به گزارش پارس نیوز، 

صنعت نفت برای خرید گادوین منشا، مهاجم تیم پرسپولیس درخواست داده است. مهاجمی که با وجود گلزنی در بازی با السد و حضور به همراه پرسپولیس در دیدار پایانی لیگ قهرمانان آسیا فصل خوبی را سپری نکرده و در امر گلزنی موفق نبوده است. 

با این حال منشا برای صنعت نفت یک خرید خوب محسوب می‌شود. منشا در پیکان هم موفق بود به این دلیل که در آن تیم همه توپ‌ها به او ختم می‌شد و همه اعضای تیم برای او بازی می‌کردند، اما در پرسپولیس این‌طور نبوده و نیست و حتی اوایل صحبت از این شده بود که به منشا پاس نمی‌دهند! این هم طبیعی بود چراکه در پرسپولیس فقط منشا نبود که منتظر پاس آخر بود. علی علیپور هم می‌خواست گل بزند و دیگر مهره‌های تهاجمی تیم. 

صنعت نفت در دور رفت بازی‌ها در ۱۰ بازی از ۱۵ بازی مساوی کرد و معدل گل زده این تیم در هر بازی به یک گل نرسید، ۱۴ گل در ۱۵ بازی. صنعت نفت در برخی از بازی‌ها نشان داد رگه‌های یک تیم خوب را دارد، اما ایراد اینجا بود که در سایه ایجاد موقعیت، گل نمی‌زد. به خدمت گیری منشا قطعاً نقطه پایان از دست دادن موقعیت‌ها خواهد بود. 

بی شک صنعت نفت با منشا جذاب‌تر از گذشته می‌شود. حضور منشا برای دیگر بازیکنان این تیم هم ایجاد انگیزه می‌کند و برای طرفداران بی‌شمار این تیم خوب و دوست‌داشتنی هم خبر خوشی است و از همه مهم‌تر تیم با روحیه بهتری دور برگشت را استارت خواهد زد. 

و، اما پرسپولیس هم بی‌میل با صدور رضایتنامه منشا نیست به این خاطر که قرارداد این بازیکن رو به پایان است و باشگاه می‌تواند با صدور رضایتنامه او در این برهه از زمان به سود خوبی دست یابد. ضمن اینکه این جابجایی فرصت بازی بیشتری به مهدی ترابی و مهدی شریفی مهاجمان تازه پرسپولیس می‌دهد، آن هم در روز‌هایی که حتی بازگشت مهدی طارمی هم زمزمه محافل ورزشی شده است. 

منشا در پرسپولیس به اندازه دوران حضور در پیکان موفق نبود. همان‌طور که تا به این جای کار، مرتضی تبریزی هم نتوانست در استقلال موفق باشد. این مسئله نیاز به یک واکاوی دقیق دارد، اما همان‌طور که بدان اشاره شد یکی از دلایل می‌تواند کم توپ رساندن به این مهره‌ها باشد. منشا در پیکان دریافت‌کننده همه توپ‌ها در منطقه یک‌سوم دفاعی حریف بود در حالی که در پرسپولیس این‌چنین نبود. صنعت نفت اگر منشا را به خدمت بگیرد بی‌شک در دور برگشت تیم نیمه پایین جدول نخواهد بود.