به گزارش پارس نیوز،  تمرین صبح امروز تیم ملی فوتبال ایران در شرایطی برگزار شد که ملی پوشان فوتبال کشورمان برنامه های ویژه ای را زیر نظر کارلوس کی روش مرور کردند.

* پیش از شروع تمرین کی روش بازیکنان را دور هم جمع کرد و خیلی کوتاه با آنها به صحبت پرداخت.

*سردار آزمون به دلیل آسیب دیدگی شب گذشته و علی جهانبخش و علی قلی زاده هم به دلیل آسیب دیدگیهای قبلی امروز با ملی پوشان تمرین نکردند.

*با گذشت دقایقی از تمرین امروز کی‌روش به دلیل گرمای هوا لباس های خود را تعویض کرد.

* از آنجا که روز گذشته یک شخص مشکوک در تمرین تیم ملی حضور پیدا کرده بود امروز تدابیر امنیتی در اطراف تمرین تیم ملی حکمفرما بود و مسئولان کمپ اسپایر اجازه حضور افراد متفرقه در اطراف تمرین تیم ملی را نمی دادند.

* هنگامی که تمرین تاکتیکی آغاز شد کی روش برنامه ویژه ای را برای ملی پوشان در نظر گرفت. این تمرینات با پرتاب اوت آغاز و سپس به حمله و ارسال روی دروازه ختم می شد.سرمربی تیم ملی به حدی در تمرین امروز جدی بود که گاها بر سر بازیکنان فریاد هم کشید و آنها را با فریادهایش به خود آورد.

* گروه دوم هم زیر نظر اوسیانو همین تمرینات را انجام دادند و دستیار کی روش نیز مثل او روی اجرای دقیق این برنامه ها تاکید داشت.گروه اول شامل منتظری، دژاگه، شجاعی، پورعلی گنجی، رضاییان و طارمی بودند.گروه دوم را هم قدوس،چشمی، ووریا غفوری، میلاد محمدی و ... تشکیل می دادند. بقیه بازیکنان هم زیر نظر مربیان دیگر تیم ملی مشغول آقا وسط و فوتبال تحت فشار شدند.

*علیرضا بیرانوند مثل روزهای گذشته با چهره ای خندان در تمرین حاضر بود و با سایر ملی پوشان شوخی می کرد.

*در پایان تمرین امروز کی روش برنامه نوبت عصر را به ملی پوشان ارائه کرد و قرار است بازیکنان پیش از شروع تمرین یک عکس تیمی بگیرند.

تیم ملی فوتبال ایران روز دهم دی ماه در دوحه در یک دیدار دوستانه به مصاف قطر می رود.