به گزارش پارس نیوز، در جلسه امروز (شنبه) اعضای هیأت اجرایی کمیته ملی المپیک، به پیشنهاد مجید کیهانی، رییس فدراسیون دو و میدانی و عضو این هیأت وتصویب اعضای هیأت اجرایی کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران به دلیل کسب نتیجه درخشان مدال طلای حسین کیهانی در ماده ۳۰۰۰ متر بامانع بازی های آسیایی جاکارتا و شکستن رکورد بازی ها، در جلسه آتی اعضای هیأت اجرایی از حسین کیهانی تجلیل کرده و مبلغ ۳۰۰ میلیون ریال(۳۰ میلیون تومان) به ایشان پاداش پرداخت خواهند نمود.

حسین کیهانی در جریان برگزاری مسابقات دو و میدانی بازی های آسیایی جاکارتا با ثبت زمان ۸:۲۲.۷۹ دقیقه ضمن کسب مدال طلای ۳۰۰۰ متر بامانع، موفق به شکستن رکورد بازی های آسیایی این ماده نیز شده بود.

شاهرخ شهنازی دبیر کل  کمیته ملی المپیک در خصوص مصوبات نشست امروز گفت: موضوع بررسی اساسنامه کمیته ملی المپیک که چند جلسه ای است در دستور کار هیات اجرایی قرار دارد امروز هم مطرح و پس از استماع نظر اعضای هیات اجرایی مقرر شد در جلسه بعد هم در این زمینه بررسی های بیشتر صورت پذیرد.
سخنگوی کمیته ملی المپیک به موافقت اعضای هیات اجرایی با اعطای پاداش به دو ملی پوش ایران اشاره کرد و گفت: با تصمیم اعضای هیات اجرایی مقرر شد به حسین کیهانی ملی پوش ارزنده دو و میدانی کشورمان که در بازیهای آسیایی جاکارتا موفق به رکوردشکنی و کسب مدال طلا شد مبلغ 2500 دلار پاداش نقدی (30 میلیون تومان) اعطاء گردد.
وی در پایان گفت: ضمنا مقرر شد تا با بررسی میزان پاداش اعطایی به مدال آوران بازیهای المپیک 2012 لندن و بررسی سوابق موجود نسبت به اعطای پاداش سعید محمدپور که به تازگی تاییدیه قهرمانی اش در این دوره از بازیها صادر شده اقدام شود.