به گزارش پارس نیوز، 

بحث جایگزینی خوزه پکرمن در تیم ملی این کشور طولانی شده و هرچند نام گزینه های زیادی مطرح می شود و مسئولان فدراسیون فوتبال این کشور با آنها مذاکره کردند اما هنوز چیزی قطعی نشده و رینالدو روئدا، خوان کارلوس اوسوریو، تاتا مارتینو و حتی روبرتو مارتینز جز گزینه های زردپوشان آمریکای جنوبی ( لقب تیم ملی فوتبال کلمبیا ) هستند. البته کارلوس کی روش، یکی از محبوب ترین مربیان مدنظر فدراسیون است و هرچند با مربی پرتغالی فوتبال ایران مذاکراتی را انجام دادند اما هنوز موضوعی قطعی نشده و درحال تصمیم گیری هستند.

این رسانه ادامه داد: کی روش پس از جدایی پکرمن، چندین بار مذاکراتی را با فدراسیون فوتبال کلمبیا داشت اما پس از جام جهانی 2018 روسیه، قراردادش را با ایران تمدید کرد و جذب او سخت است اما مدیران فوتبالی در صدد تصمیم گیری و انتخاب مربی هستند.

گفتنی است، کارلوس کی روش همراه با ایران قراردادش را تا پایان جام ملت های آسیا 2019 امارات تمدید کرد و در صدد است تا  همراه با بازیکنان و کادرفنی، طلسم 42 ساله قهرمان نشدن در این رقابت ها را بشکند. شاگردان مرد پرتغالی باید در اردوی سوم شان به مصاف ترینیداد و توباگو و ونزوئلا بروند که این  بازی در تاریخ های 24 و 29 آبان برگزار خواهد شد.

از سویی دیگر، کلمبیا بدون مربی است و در جدید ترین رنکینگ فیفا در رده 11 جدول قرار داد.

کی روش، محبوب قلب کلمبیایی‌ها!

انتهای پیام/