به گزارش پارس نیوز، 

اردوی جدید تیم ملی ایران از روز گذشته در کمپ تیم های ملی آغاز شد و بازیکنان دعوت شده به این اردو در تمرینات این تیم شرکت کردند. تیم ملی ایران برای مسابقات جام ملت های آسیا امارات که در زمستان امسال برگزار می شود در حال آماده سازی است.

بعد از اینکه کارلوس کی روش لیست تیم ملی را اعلام کرد باز هم حضور برخی از بازیکنان در این لیست کمی عجیب به نظر می رسد. بازیکنانی که در این مدت شاید تنها یک بازی برای باشگاه خود انجام داده اند و همیشه پای ثابت تیم ملی ایران هستند. کم نبودند انتخاب هایی که بی هیچ معیاری همیشه در لیست سرمربی تیم ملی ایران بوده اند. این گونه انتخاب های کارلوس کی روش شائبه هایی زیادی را برای علاقه مندان به فوتبال ایجاد می کند که چگونه بازیکنی که از اردوی قبلی تا اردوی فعلی حتی تیم نداشته است و بعد از قرار داد با یک تیم بی کیفیت از حوزه خلیج فارس و تنها با یک بازی برای این تیم مجددا به تیم ملی دعوت شده اند.

در حالی که بازیکنانی در لیگ برتر ایران هستند که عملکرد بسیار درخشانی در لیگ برتر و بازی های بین المللی در باشگاه خود داشته اند که هر چقدر هم تلاش می کنند درهای تیم ملی را بر روی خود بسته می بینند. 

نهایتا تمام این اتفاقات و تبعیض ها با یک جمله کلیشه ای که هر مربی سلیقه خود در انتخاب بازیکنان را دارد به پایان می رسد و دقیقا آنچه به جایی نرسد فریاد است.

این رفتار کادر فنی تیم ملی ایران تنها بازیکنان داخل لیگ ایران را بی انگیزه و سرد می کند. این در حالی است که کیروش مدت هاست تماشای بازی های لیگ را به دستیاران خود سپرده و حتی حاضر نمی شود از نزدیک بازیکنان داخلی را آنالیز و بررسی کند.

سید جلال حسینی کاپیتان تیم پرسپولیس در واکنش به عدم دعوت شجاع خلیل زاده، کمال کامیابی نیا و علی علیپور پستی را در صفحه شخصی خود منتشر کرد و به حمایت از هم تیمی های خود پرداخت.

حسینی معتقد است این 3 بازیکن با درخشش خوبی که در لیگ ایران و مسابقات لیگ قهرمانان آسیا داشته اند، مستحق حضور در جمع دعوت شدگان اردوی فعلی تیم ملی ایران بوده اند.

 

سید جلال حسینی
 
انتهای پیام/