به گزارش پارس نیوز، 

یعقوب پیری، سرپرست تیم فوتبال استقلال خوزستان، درباره شرایط تیمش پیش از دیدار با نفت مسجد سلیمان بیان کرد: خدارا شکر وضعیت خوبی داریم و به جز دیروز ( سه شنبه ) که تمرینات به دلیل اربعین تعطیل بود، وضعیت مطلوبی داریم و برای دیدار مقابل نفت مسجد سلیمان در چارچوب هفته یازدهم لیگ برتر آماده می شویم.

او در مورد اینکه خشن ترین تیم لیگ برتر لقب گرفته اند، اظهار کرد: از این موضوع ناراحت هستم و اگر بازی های 3 هفته گذشته ما در لیگ را مشاهده کنید، متوجه می شوید که در دیدار مقابل فولاد خوزستان پنالتی مان را اعلام نکردند، در بازی با پارس جنوبی هم کارت زرد و قرمزهایی که دادند، اشتباه بود و تمام اشتباهات داوران سبب شد تا تیم بی انضباط و خشن لیگ لقب بگیریم.کارت هایی که گرفتیم روی اشتباه داوران بوده و مسئولان داوری فدراسیون هم در مصاحبه های شان بیان کردند که اشتباهاتی وجود داشته است.

پیری ادامه داد: بازی با نفت مسجد سلیمان برای هر 2 تیم مهم است و با تهمیداتی که اتخاذ کرده ایم، در صدد هستیم تا 3 امتیاز را کسب کنیم. 6 بازیکن تاثیرگذارمان را در دیدار با فولاد خوزستان نداشتیم اما نتیجه ضعیفی بدست نیاوردیم و خوشبختانه برای بازی با نفت تمامی محرومان و مصدومان رسیده اند و تلاش می کنیم تا برنده شویم. چون تماشاگر زیادی نداریم، بلیت فروشی خاصی نداریم و هواداران طبق روال گذشته وارد ورزشگاه می شوند.

سرپرست تیم فوتبال استقلال خوزستان در پایان گفت: پس از بازی با صنعت نفت آبادان تمامی داورها محروم شدند اما فایده ای برای ما ندارد و با گرفتن 3 پنالتی تیم ما را خلع سلاح کرد. داریوش یزدی همچنان سرمربی تیم ما است و آلترناتیوی به او ندادیم و حمایت می کنیم. در مورد وضعیت یونس دلفی باید بگویم او به ما بیان کرده تا نیم فصل در تیم می ماند و سپس به هلند می رود، زیرا زمان کافی نبوده تا در تمرینات، عملکرد این بازیکن را ببینند و تا نیم فصل در استقلال خوزستان است.


انتهای پیام/