به گزارش پارس نیوز، 

مسابقه دو تیم پرسپولیس و سایپا با نتیجه مساوی یک بر یک تمام شد اما در پایان مسابقه بازیکنان دو تیم باهم درگیر شدند و حتی علی دایی سرمربی سایپا در این مسابقه به یک خبرنگار سیلی زد! با این حال کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تا شب گذشته واکنشی به این اتفاق‌ها نشان نداد.

حسین عبداللهی عضو کمیته فدراسیون فوتبال در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد اتفاقات جنجالی این مسابقه و سیلی علی دایی به گوش یک خبرنگار، گفت:  روال رسیدگی به مسابقاتی که اتفاقاتی در آن رخ می‌دهد به این گونه است که ابتدا داور و مسئول برگزاری مسابقه به سازمان لیگ گزارش بدهند و سپس این گزارش از طریق سازمان لیگ به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ارسال می‌شود.

وی افزود: کمیته انضباطی بعد از بررسی گزارش ها اگر نیاز بود برخی افراد را به کمیته دعوت می‌کند تا دفاعیه خود را ارایه بدهند و سپس کمیته انضباطی رای خود را در این مورد صادر می‌کند. در مورد این بازی که شما اشاره کردید اظهار نظری نمی‌کنیم تا این روال طی شود.

عضو کمیته انضباطی در مورد اینکه این هفته جلسه‌ای هست یا رسیدگی به این بازی به هفته آینده موکول خواهد شد گفت: این هفته کمیته انضباطی دیگر جلسه‌ای ندارد و معمولا یکشنبه و دوشنبه جلسات کمیته انضباطی برگزار می‌شود.

انتهای پیام/