به گزارش پارس نیوز، 

امیر حسین امیدی تکواندوکار تیم شهرداری ورامی،  بیان کرد: حدود چهار سال است که در لیگ برتر تکواندو حضور دارم و در تیم‌های کن و پاس قوامین روی شیاپ چانگ رفتم و اکنون برای تیم شهرداری ورامین بازی می‌کنم.

او ادامه داد: تیم دانشگاه آزاد قوی‌ترین رقیب ما در لیگ برتر تکواندو است، اما بازیکنان و کادر فنی تیم ما تلاش کردند تا امروز نتیجه بازی به سود ما تمام شود و تلاش می‌کنیم که در پایان لیگ جشن قهرمانی تیم مان را در همین سالن برگزار می‌کنیم.

هوگوپوش تیم شهرداری ورامین افزود: در دیدار امروز برابر عرفان ناظمی تکواندوکار تیم دانشگاه آزاد اسلامی روی شیاپ چانگ رفتم و ۱۴ بر ۱۳ جلو بودم که عرفان به دلیل اعتراض به داوری قبل از اتمام زمان بازی شیاپ چانگ را ترک کرد و این دیدار به سود من تمام شد. داوری به سود هیچ تیم خاصی سوت نمی‌زند فقط ما تلاش کردیم تا یک گام به هدفمان نزدیک‌تر شویم.

امیدی عنوان کرد: امیدوارم که بتوانم با تصمیم کادر فنی تیم را در رقابت‌های جهانی که آذر ماه برگزار می‌شود همراهی کنم و اگر این اتفاق هم رخ ندهد باز هم به تصمیم آن‌ها احترام می‌گذارم و تمام تلاشم را در لیگ برای موفقیت تیم به کار می‌گیرم.

تکواندوکار کشورمان درباره تاثیر حضور فریبرز عسگری باری تماشای رقابت‌های لیگ برتر گفت: حضور سرمربی تیم ملی در بازی تکواندوکاران تاثیر زیادی دارد چرا که هر کسی سعی می‌کند بهترین عملکرد را داشته باشد. البته لیگ به گونه‌ای است که تمام هوگوپوشان می‌توانند رشد کنند و موفق باشند، اما حضور کادر فنی تیم ملی باعث می‌شود که انگیزه ورزشکاران بیشتر شود تا برای حضور در تیم تلاش کنند.


انتهای پیام/