به گزارش پارس نیوز، تیم کاشیما آنتلرز مهیای نخستین قهرمانی در تاریخ لیگ قهرمانان آسیا می‌شود. بازی رفت با پرسپولیس ساعت 15 روز سوم ماه نوامبر  و بازی برگشت ساعت 24 شب 11 نوامبر در ایران برگزار می‌شوند. بازی رفت در ورزشگاه خانگی کاشیما و بازی برگشت در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهند داشت، البته باشگاه کاشیما زمان و مکان این بازی‌ها را به اطلاع هوادارانش رسانده است.

در ادامه این مطلب آمده است: تیم کاشیما آنتلرز در بازی برگشت مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا در کره‌جنوبی به تساوی 3 بر 3 برابر تیم سوون سامسونگ دست یافت. در مجموع 2 بازی با نتیجه 6 بر 5 صعود کرد و حریف پرسپولیس در بازی فینال شد. تیم پرسپولیس نیز با پیروزی 2 بر یک برابر السد قطر در مجموع 2 بازی رفت‌وبرگشت همانند کاشیما آنتلرز برای نخستین‌بار فینالیست لیگ قهرمانان آسیا شد. بازی رفت ساعت 15 در ورزشگاه کاشیما آغاز می‌شود. از همه خواهش می‌کنیم در این بازی در ورزشگاه کاشیما با هم مبارزه کنید. سپاسگزاریم.

بازی رفت تیم‌های کاشیما آنتلرز و پرسپولیس از ساعت 15 روز سوم ماه نوامبر (13:30 دقیقه 12 آبان) در ورزشگاه کاشیما آغاز می‌شود. بازی برگشت نیز روز 11 ماه نوامبر (19 آبان) ساعت 18:30 به وقت ایران (24 شب به وقت ژاپن) در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.