به گزارش پارس نیوز، 

عیسی گل محمدی سرپرست اسبق تیم ملی بوکس،  درباره حواشی اخیر فدراسیون بوکس بیان کرد: یکی از پیشکسوتان بوکس که در حال حاضر عضو هیئت رئیسه فدراسیون بوکس است علیه این رشته صحبت کرده است . او مدعی شده  که 800 میلیون تومان برای اعزام  تیم ملی جوان در مسابقات قهرمانی جهان هزینه شده است و نباید برای تیم های پایه سرمایه گذاری شود.

او گفت : عده ای سعی دارند عرض اندام کنند تا فدراسیون بوکس را بد نام کنند. پس از اظهار نظرات عضو هیئت رئیسه بوکس ، ثوری رئیس این فدراسیون اعلام کرد باید جوابیه ای داده شود و از این اظهار نظر نادرست شاکی شده بود اما پس از آن ثوری با یک شیرین کاری تمام عیار به دفتر منتقدان خود رفت و با آن ها چلو کباب میل کرد . ثوری خود نصربود جوابیه بدهد  که شاید بتوان گفت این اقدام نادرست نشات گرفته  از ترس بوده است.

گل محمدی اظهار کرد : 800 میلیون تومان صرفا هزینه اعزام تیم ملی جوانان نبوده است و این مبلغ ،  هزینه هایی است که برای تمام رده های  تیم های ملی انجام شده است. البته این را هم باید گفت که فدراسیون بوکس تخلف کرده و ارز آزاد خریداری کرده است، برای همین هزینه ها بالا رفته است . در صورتی که وظیفه وزارت ورزش و جوانان تخصیص دادن ارز دولتی برای اعزام های تیم ملی است.

او افزود : من از اقدام عجیب رئیس فدارسیون که با منتقدان خود چلو کباب خورده است تعجب می کنم، چون او مصر بودن تا به جوابیه ای برای اظهارات آن ها منتشر شود. آیا رئیس فدراسیون باید دو پهلو عمل کند و همه را مقابل هم قرار دهد ؟ این عمل ثوری با اخلاق صدق نمی کند.

گل محمدی تصریح کرد : وعده های دروغینی که از سوی فداسیون داده می شود و پیشکسوتانی که بوکس را برای خود می دانند ، وضعیت این رشته را بد کرده است . در حال حاضر  بوکس ایران در رده 16 و 15 آسیا  قرار دارد. بوکس ایران از مافیایی با ذهن های کوچک رنج می برد. من از هیچ شخصی جانب داری نمی کنم و باید علاوه بر بدی ، خوبی ها هم گفته شود.

او درباره اکبر احدی بیان کرد: احدی یکی از بهترین مربیان ایرانی است که توانست در دوحه و اینچئون مدال های زیادی را بدست آورد . اگر او نتوانست در بازی های آسیایی جاکارتا نتیجه خوبی کسب کند به دلیل عملکرد فدراسیون دوره قبل است . فدراسیون جدید با مدیریت حسین ثوری در مدت زمان کوتاه 7 ماهه روی کار آمده بود و نباید توقع کسب مدال از آن ها در بازی های آسیایی داشت .

او درباره نایب رئیسی فدراسیون بوکس گفت : طالبی دعوایی را راه انداخت و کنار رفت . به نظر من صالحی برای نایب رئیسی گزینه خوبی است. 


انتهای پیام/