به گزارش پارس نیوز، السد در دیدار رفت برابر تیم فوتبال پرسپولیس که در قطر برگزار شد با یک گل تن به شکست داد تا کار این تیم برای بازی برگشت سخت شود. بوعلام خوخی، بازیکن السد از انگیزه بالای این تیم برای پیروزی در تهران سخن به میان آورد.

او درباره بازی برگشت تیمش برابر پرسپولیس، گفت: بازی بسیار سختی پیش رو داریم. بدون شک بازی مهمی برای السد است. نهایت تمرکز خود را روی این دیدار می‌گذاریم و می‌خواهیم شکست دیدار رفت را جبران کنیم. در دیدار رفت تن به شکست داده‌ایم اما همه این را می‌دانند که السد هیچ گاه تسلیم نمی‌شود و می‌تواند در تهران این شکست را جبران کند.

خوخی ادامه‌ داد: کار آسانی در تهران نداریم. این بازی برای ما مرگ و زندگی است. چیزی برای از دست دادن نداریم و تا آخرین لحظه خواهیم جنگید. فینال لیگ قهرمانان آسیا چیزی نیست که به راحتی از آن گذشت و برای پیروز شدن نهایت تلاش خود را به کار می گیریم. ما در دیدار رفت برابر استقلال که در تهران برگزار شد به مراتب بهتر از دیدار برگشت بازی کردیم و این باعث می‌شود که امیدوار به صعود باشیم. من به هواداران قول می‌دهم که نهایت تلاش خود را برای پیروز شدن در این دیدار به کار گیریم. السد بازیکنان با تجربه ای در اختیار دارد و آماده این دیدار بزرگ هستیم.

مدافع السد در پایان سخنان خود به ستایش از خط حمله پرسپولیس پرداخت و گفت‌: تیم فوتبال پرسپولیس خط حمله آزار دهنده‌ای دارد. آنها در دیدار رفت با دو مهاجم بازی کردند اما دیدید که اجازه خلق موقعیت را به آنها ندادیم و تنها گلی هم که به ثمر رسید از روی نقطه پنالتی‌ بود.