به گزارش پارس نیوز، 

محمد رضا داورزنی معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در حاشیه مجمع انتخاباتی ریاست فدراسیون گلف درباره ایرادات وارده از سوی فدراسیون جهانی فوتبال به ورزشگاه آزادی بیان کرد : تمام تلاشمان را می کنیم تا ورزشگاه آزادی را به استانداردهای لازم برسانیم .  در حال حاضر ایرادات سخت افزاری و نرم افزاری از سوی کنفداسیون آسیا به ورزشگاه آزادی وارد شده است. اصلاح ایراد های موجود نیاز به تامین اعتبار دارد که وزارت ورزش و جوانان و  فدراسیون فوتبال به دنبال تامین مالی است .

ارتباط تلفنی فدراسیون والیبال با فدراسیون جهانی مشکلی به وجود نیاورده است 

او درباره مکاتبه فدراسیون والیبال درباره قانون بازنشستگی با فدراسیون جهانی گفت : تا جایی که من در جریان هستم فدراسیون والیبال مکاتبه ای نکرده است و فقط به صورت تلفنی سوالی را از دبیر کل فدراسیون جهانی پرسیده است . پرسش این سوال هیچ مشکلی برای فدراسیون والیبال ایران به وجود نخواهد آورد . پس از پرسش فدراسیون والیبال از فدراسیون جهانی  ، آن ها با من  که عضو هیئت رئیسه فدراسیون جهانی هستم تماس گرفتند. همچنین درباره کرسی افشار دوست هیچ مکاتبه ای صورت نگرفته است و او عضو کمیته مربیان کنفدراسیون آسیا است.

مشکل ارز ثانویه فدراسیون کشتی حل شده است 

داورزنی درباره تعلق گرفتن ارز ثانویه به فدراسیون کشتی اظهار کرد : با توجه به پی گیری هایی که توسط  وزرت ورزش و جوانان و کمیته ویژه دولت انجام گرفت ، ارز ثانویه براساس الویت ها به اعزام های فدراسیون ها تعلق خواهد گرفت . چند روز قبل  طبق نامه نگاری های انجام شده با بانک مرکزی ،  مشکل ارز ثانویه فدراسیون کشتی حل شد .  سایر فدراسیون ها با توجه به اعزام هایی همچون کسب سهمیه المپیک ، بازی های جهانی و آسیایی به آن ها ارز تعلق خواهد گرفت .

گلف رشته ای توریستی است 

معاون ورزش های  قهرمانی درباره رشته گلف بیان کرد : ورزش گلف مختص به مجموعه انقلاب نیست و در بعضی استان ها اقداماتی در رابطه با پیشرفت گلف صورت گرفته است. در برخی از استان ها همچون اصفهان  دیده می شود که سرمایه گذاری ها لازم صورت گرفته است . ورزش گلف رشته ای توریستی است و می توان با ساخت هتل های استداندار توریست های زیادی را جذب ایران کرد .

خبر درگذشت بهرام شفیع دور از انتظارم بود

 داورزنی درباره شنیدن خبر درگذشت بهرام شفیع گفت : من از سال 58 با شفیع رفیق بودم . او قبل از والفجر 8 با دوربین به خرمشهر و اهواز رفت و از ورزش های یگان تصویر تهیه کرد و به نمایش گذاشت . بهرام شفیع حدود 35 سال بود که برنامه ورزش و جوانان را به روی آنتن می برد  و جای تقدیر دارد . خبر فوت ایشان برایم دور از انتظار بود . من به خانواده ایشان و جامعه ورزشی تسلیت می گویم .

او افزود :در حال حاضر در حال سپری کردن دوره نقاهت بیماری هستم .  فدراسیون های ورزشی  من را اذیت نمی کنند و  کسالت من مربوط به حجم کاری است .

انتهای پیام/