به گزارش پارس نیوز، 

، تمرین تیم ملی فوتبال ایران از ساعت 16 در زمین تمرین پژوهشگاه نفت برگزار شد.

*اتوبوس تیم ملی از ساعت 16 وارد پژوهشگاه نفت شد.

* در تمرین امروز سردار آزمون بعد از اینکه از تیم ملی خداحافظی کرد دوباره در تمرینات حاضر شد. میلاد محمدی، سامان قدوس، سعید عزت‌اللهی از جمله بازیکن لژیونری بودند که در تمرینات حاضر شدند.

* کارلوس کی‌روش سرمربی تیم فوتبال ایران با ماشین شخصی 5 دقیقه بعد از ورود اتوبوس به پژوهشگاه نفت وارد شد تا تمرینات را زیر نظر بگیرد.

* ملی‌پوشان ابتدا با رو پایی زدن بدن‌های خود را گرم کردند تا آماده تمرین بعدازظهر شوند.

* سردار آزمون مثل گذشته با انگیزه‌ بالایی در تمرینات حاضر بود و پا به پای ملی‌پوشان تمرین کرد.

* علی کریمی که در ساختمان پیک تمرینات خود را انجام می‌داد امروز در اردوی تیم ملی اولین بار در  تمرین گروهی شرکت کرد و به صورت اختصاصی در گوشه‌ای از زمین تمرینات خود را انجام داد.

* در گوشه دیگر از زمین تمرین سامان قدوس، میلاد محمدی، سعید عزت‌اللهی، وحید امیری، میلاد محمدی و صادق محرمی به صورت اختصاصی زیر نظر دستیاران کی‌روش کارهای تاکتیکی را انجام می‌دادند.

* کی‌روش که با لباس گرمکن مخصوص  تیم‌ملی در تمرینات حاضر بود از همان ابتدا بازیکنان را زیر نظر داشت تا تمرینات با جدیت خاصی برگزار شود.

* از نکات قابل توجه تمرین بعدازظهر ملی‌پوشان می‌توان به شوخی‌های جالب مسعود شجاعی و پژمان منتظری همچنین خنده‌های سردار آزمون اشاره کرد که نشان می‌دهد بازیکنان انگیزه زیادی دارند.

* در تمرین امروز کارکنان پژوهشگاه نفت که برای دیدن تمرین ملی‌پوشان به پشت فنس‌ها آمده بودند اجازه ورود پیدا نکردند همچنین دو تن از بانوان که برای دیدن تمرین آمده بودند با جلوگیری حراست مواجه شدند و اجازه نداشتند تمرین را مشاهده کنند.

 

* مدیران پژوهشگاه نفت لحظاتی وارد زمین تمرین شدند و با کارلوس‌ کی‌روش چند دقیقه‌ای گفت‌وگو کردند و بعد از گفت‌وگو چند دقیقه‌ای تمرینات ملی‌پوشان را از نزدیک مشاهده کردند.

* موسی جانباز دفاع مقدس که یکی از هواداران دو آتیشه پرسپولیس است با ویلچر در تمرینات تیم ملی حاضر شد و تمرینات را از نزدیک مشاهده کرد.

*سامان قدوس، وحید امیری، سعید عزت‌اللهی‌،‌صادق محرمی و میلاد محمدی که به صورت اختصاصی تمرین کردند زودتر از سایر ملی‌پوشان زمین تمرین را ترک کردند. البته این اتفاق با دستور کادر فنی صورت گرفت و به سمت ساختمان پک رفتند هنگام خروج ملی‌پوشان با هوادار جانباز عکس یادگاری گرفتند.

* سایر ملی‌پوشان زیر نظر کارلوس کی‌روش مشغول فوتبال درون‌تیمی بودند. ابتدا ملی‌پوشان به دو گروه سفید و نارنجی تقسیم شدند بعد از چند دقیقه کی‌روش به میانه‌های زمین آمد نکاتی را گوشزد کرد و بعد از آن به 4 گروه تقسیم شدند تا در کارهای هجومی و دفاعی تمرینات خود را انجام بدهند.

* 4 دروزاه‌بان حاضر در تمرینات تیم ملی زیر نظر مربی دروازه‌بانان تمرینات خود را انجام دادند. از چهره‌های جدید امروز می‌توان به امیر عابدزاده لژیونر فوتبال ایران در لیگ پرتغال اشاره کرد.

* همچنان رامین رضائیان با توجه به اینکه در لیست دعوت‌شده‌های تیم ملی دیده نمی‌شود پابه‌پای سایر بازیکنان در تمرینات حاضر شده است و تمرین می‌کند. از نکات قابل توجه می توان به این موضوع اشاره کرد که رامین رضائیان در کارهای تاکتیکی کی‌روش هم تمرین می‌کند.

* کی‌روش باز هم ملی‌پوشان را دور هم جمع کرد تا نکات مهمی در قسمت دیگر از تمرین گوشزد کند تا ملی‌پوشان با دقت این مرحله از تمرین را پشت سر بگذارند در این مرحله از تمرین ملی‌پوشان به سه گروه نارنجی، مشکی و سبز تقسیم شدند که در این بین کریم انصاری‌فر و سردار آزمون با بر تن کردن کاور بنفش‌رنگ به عنوان مهاجم این قسمت از تمرین تاکتیکی را انجام دادند.

* علی کریمی بعد از اینکه به صورت اختصاصی تمرین کرد با دستور پزشک تیم ملی به سرد کردن پرداخت تا استراحت کند.

انتهای پیام/