به گزارش پارس نیوز، تیم فوتبال سپاهان روز جمعه 20 مهرماه ساعت 17:00 در ورزشگاه نقش جهان به مصاف پیکان می رود؛ حریفی که در هفته سوم نیز در مسابقات لیگ برتر برابر آنها قرار گرفتند و با تساوی بدون گل زمین را ترک کردند.

 

سپاهان روز جمعه در چارچوب رقابت های جام حذفی برابر نساجی مازندران قرار گرفت و با وجود اینکه در طول 120 دقیقه تیم برتر میدان بود، بیش از یک بار نتوانست به گل برسد و روی یک غفلت و با اشتباه مدافعان خودی هم دروازه اش باز شد تا با شرایط بسیار دشواری موفق به کسب جواز صعود شود.


امیر قلعه نویی و شاگردانش روز 27 مهرماه و با شروع مجدد لیگ برتر بار دیگر باید برابر نساجی مازندران در خانه بازی کنند؛ دیداری که در چارچوب هفته نهم رقابت های لیگ برتر خواهد بود و سه امتیاز آن برای سپاهان از اهمیت بسزایی برخوردار است؛ ضمن اینکه امیرقلعه نویی به خوبی می داند که باز هم با یک فوتبال کاملا تدافعی مواجه خواهد شد.

 

تیم فوتبال پیکان طی سه سال اخیر فوتبالی تدافعی را ارائه می دهد و باز کردن دروازه این تیم با توجه به خطوط دفاعی فشرده و منسجمی که دارد، کار آسانی برای هیچ تیمی نیست.

 

از همین رو امیرقلعه نویی تصمیم گرفته که دیداری دوستانه را در فاصله تعطیلات لیگ برتر با شاگردان مجید جلالی طرح ریزی کند؛ دیداری که هم می تواند سبب افزایش نقاط قوت تیم فوتبال پیکان در تقابل با یک تیم هجومی شود و هم سپاهانی ها می توانند شبیه سازی منطقی ای پیش از دیدار دوباره با نساجی داشته باشند. تیمی که معمولا بسیار خوب دفاع می کند و سخت گل می خورد.
پس از شکست نساجی مازندران در جام حذفی و دو روز استراحت از امروز تمرینات سپاهان از سر گرفته می شود تا این تیم خود را آماده آغاز مجدد بازی های لیگ کند.