به گزارش پارس نیوز، 

علی دایی، درباره صدرنشینی در نظر سنجی کنفدراسیون فوتبال آسیا ( AFC ) و رای چند صد هزار نفری مردم به او بیان کرد: من در این وادی ها نیستم و در جریان نظرسنجی سایت AFC نبودم اما مردم  به من لطف کردند.

او در خصوص جام ملت های آسیا و حضور ایران با هدایت کی روش در این مسابقات بیان کرد: کار سختی در رقابت های جام ملت های آسیا 2019 داریم و کره جنوبی، عربستان، ازبکستان، ژاپن، چین و عراق تیم های خوبی در این رقابت ها هستند و کار سختی  داریم و امیدوارم کی روش و تیم ملی بتوانند در این دیدار ها نتیجه خوبی بگیرند و به موفقیت تیم ملی خوش بین هستم.

دایی در مورد دیدار نساجی و سایپا در چمن مصنوعی ورزشگاه  وطنی قائمشهر گفت: چمن مصنوعی استادیوم خیلی بد بود و  متاسفم که در 2 استان شمالی کشور ( گیلان و مازندران ) با توجه به شرایط آب و هوایی که دارند و از استان های پرآب محسوب می شوند، باید در زمین چمن مصنوعی بازی کنیم، در حالیکه در دنیا فقط در کانادا از چمن مصنوعی استفاده می شود که این موضوع نکته منفی خیلی بزرگی برای فوتبال کشورمان است.

سرمربی تیم سایپا در پایان گفت: در چند صحنه از بازی مقابل نساجی چند حرکت کاراته و تکواندو را شاهد بودیم که داور ( بی‍ژن حیدری ) به راحتی از این صحنه ها گذشت و درحالیکه تیم ما خوب بازی کرد و  باید 3 امتیاز را می گرفت اما به مساوی رضایت داد و بیژن حیدری می توانست در نیمه اول بازیکن حریف را اخراج کند و یا خطای 2 ضرب بازیکن حریف را بگیرد که متاسفانه این کار را انجام نداد. داور مسابقه می توانست در چند صحنه خطای بازیکن حرف را بگیرد اما صحنه های 60 به 40 را هم به سود تیم قائمشهری زد و هر چند حیدری جزء بهترین داوران ما محسوب می شوند اما اسیر جو ورزشگاه شده بود و نتوانست به درستی قضاوت کند.


انتهای پیام/