به گزارش پارس نیوز، 

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: اگر استقلال در سوپرجام شرکت نکند باید منتظر عواقب اقدام هایش بماند.

پندار توفیقی، دبیر هیئت مدیره باشگاه استقلال تهران لحظاتی پیش در گفت و گو با یکی از برنامه های تلویزیونی اعلام کرد، این تیم بین روزهای ۳۱ تیر تا یک مرداد از اردوی اروپایی به کشورمان باز می گردد. با این اظهارات برگزاری دیدار سوپرجام بین استقلال و پرسولیس که باید در تاریخ ۲۹ تیر برگزار شود در هاله ای از ابهام قرار می گیرد.

به نظر می رسد مدیران و کادرفنی استقلال تهران با توجه به وضعیت آماده سازی این تیم حاضر نیستند در تاریخ مقرر با پرسپولیس در سوپرجام بازی کنند.

سعید فتاحی، رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ در گفت و گو با خبرنگار ما درباره اظهارات جدید پندار توفیقی بیان کرد: بارها گفته ام دربی سوپرجام ۲۹ تیر برگزار می شود و ما تاریخ این بازی را یک روز هم تغییر نمی دهیم. اگر مدیران و کادرفنی تیم فوتبال استقلال نمی خواهند در آن تاریخ تیمشان در ایران باشد یا در آلمان با کارلسروهه بازی کند این موضوع هیچ ارتباطی به سازمان لیگ ندارد.

او ادامه داد: البته طبیعی است اگر استقلال چنین کاری انجام بدهد باید منتظر عواقب آن باشد و ما قانون را به بهترین شکل اعمال می کنیم.

فتاحی درباره نحوه بلیت فروشی دربی ۸۷ اظهار داشت: تا ۲ روز دیگر با مسئولان شورای تامین استان تهران جلسه ای برگزار کرده و در پایان آن جلسه نحوه بلیت فروشی دیدار استقلال و پرسپولیس را اعلام می کنیم. تاخیر در اعلام بلیت فروشی به معنی برگزار نشدن بازی نیست.