به گزارش پارس نیوز، 

حسین نوری با تاسف از نحوه برخورد مسئولان ورزشی استان و اعضای هیئت کشتی استان‌ زنجان گفت: من بخاطر عشق به وطن تصمیم گرفتم با نام‌ استان زنجان در مسابقات جهانی و بین‌المللی شرکت کنم ولی عدم‌ توجه مسئولان ورزشی و اعضای هیئت کشتی سبب شد از این پس با نام استان البرز در مسابقات شرکت‌کنم.

وی افزود: سال 2017 با نام استان زنجان در مسابقات جهانی فرانسه شرکت کردم و توانستم مدال برنز را برای کشورم کسب کنم ولی هیچ کدام از اعضای هیئت کشتی استان زنجان برای تشکر و قدردانی با من تماس نگرفتند و باید به مردم زنجان پاسخگو باشند چرا این رفتار را با من کردند و سبب مهاجرتم از زنجان شدند.

قهرمان تیم ملی کشتی فرنگی با بیان اینکه بی‌مهری‌های مسئولان ورزشی استان زنجان را هیچ‌وقت فراموش نمی‌کنم، تصریح کرد: رفتار رئیس و دبیر هیئت کشتی ناپسند بود.

وی با بیان اینکه تصمیم گرفتم از این پس با نام استان البرز در مسابقات شرکت‌کنم، خاطرنشان کرد: حضور من در مسابقات آسیایی جاکارتا قطعی شد و در مسابقات انتخابی این رقابت‌ها با نام استان البرز شرکت کردم و اگر خوش‌رفتاری مسئولان ورزشی استان زنجان بود قطعا با نام زنجان در این مسابقات شرکت می‌کردم.

نوری با تاسف از رفتار ناپسند اعضای هیئت کشتی در برابر میثم نصیری گفت: میثم نصیری قهرمان ارزنده کشتی ایران است ولی مسئولان ورزشی استان زنجان قدر این قهرمان دوست‌داشتنی را نمی‌دانند.

وی در پایان گفت: من علاوه بر حضور در مسابقات جهانی فرانسه، در مسابقات آسیایی 2017 شرکت کردم و مدال طلا کسب کردم ولی هیچ کدام از مسئولان ورزشی استان و اعضای هیئت حتی یک زنگ هم به من نزدند.