به گزارش پارس نیوز، 

علی کفاشیان که برای تماشای دیدار تیم‌های ملی فوتسال بانوان ایران و اوکراین در واکنش به اینکه حضور آقایان در سالن ممنوع است و با توجه به نامحرم بودن او نمی‌تواند وارد سالن شود، گفت: چون من می‌خواهم به تایلند بروم و همه مسابقات خانم‌ها را ببینم، گفتم اینجا بیایم و تمرین کنم که چطور نگاه کنم، چون مسئول آسیا هستم و باید همه مسابقات را نگاه کنم، گفتم اینجا تمرین کنم که چطور نگاه کنم!

وی در واکنش به مسئله راه ندادن عکاسان به سالن مسابقه و همچنین ممانعت از ورود خبرنگاران با تلفن همراه با این صحبت یکی از همراهان خود مواجه شد که وزارت ورزش از این کار ممانعت کرده است که وی در این خصوص، اظهار داشت: کدام وزارتخانه؟!

نایب رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص اینکه وزارت ورزش مخالفت کرده و عملاً وزارت صنعت و معدن نمی‌تواند ممانعت کند، خاطرنشان کرد: چرا وزارتخانه‌های دیگر هم هستند!

کفاشیان درباره اینکه همیشه این گلایه از رسانه‌ها وجود دارد که ورزش بانوان را همراهی نمی‌کنند و حالا که رسانه‌ها همراه هستند به آنها چنین اجازه‌ای داده نمی‌شود، گفت: خب شما گوشی تلفن همراه خود را نیاورید. ممکن است در حال بازی خدایی نکرده یک نفر روسری‌اش بیفتد!

وی در مورد اینکه در بازی با روسیه رسانه‌ها یک عکس و فیلم از بازی منتشر نکردند و باید این اعتماد به رسانه‌ها باشد وقتی با این موضوع مواجه شد که خبرنگاران دو روز پیش هم با تلفن همراه خود وارد سالن شدند و مشکلی پیش نیامد و اکنون حراست وزارت ورزش مشکل ایجاد می‌کند، تصریح کرد: خب امروز چرا اجازه نمی‌دهند؟ چه می‌گویند؟

نایب رئیس فدراسیون فوتبال پس از انجام این صحبت‌ها راهی سالن مسابقه شد، اما یک دقیقه بعد خارج شد و اعلام کرد: چون اعضای تیم اوکراین بدون حجاب هستند، برای تماشای بازی نمی‌مانم.