به گزارش پارس نیوز، 

 تیم فوتبال والنسیا نتوانست از بی‎انگیزگی بارسا به دلیل حذف از رقابت‎های لیگ قهرمانان اروپا استفاده کرده و در دیدار مقابل آبی و اناری‌‎ها نتیجه بگیرد. نکته اما اینجاست در دیدار شنبه‎شب دو تیم فلیپه کوتینیو، ستاره برزیلی و تازه‎وارد بارسا فوق‎العاده کار کرد و نشان داد همان بازیکنی بود که در دیدار روز سه‎شنبه در رم غایب بزرگ بارسا بوده است.

وقتی بارسلونا بعد از ناکامی در جذب کوتینیو، در ژانویه خریدش را تکمیل کرد و برای این خرید پول زیادی هم پرداخت برای خیلی‎ها سوال بود که آیا لازم بود چنین رقمی برای خرید این بازیکن پرداخت شود و آیا او می‎تواند پاسخ این اعتماد باشگاه را بدهد یا نه. مخصوصا که قبل از آمدن او هم بارسا خوب نتیجه گرفته بود و شانس اصلی قهرمانی در لالیگا بود.

زمان، پاسخ این سوال را داد و حالا بعد از بازی مقابل والنسیا، اولین بازی بعد از دیدار مقابل رم که منجر به حذف بارسا از لیگ قهرمانان شد به خوبی مشخص شد که چرا باشگاه کاتالانی برای خرید این بازیکن تلاش کرده بود.

حالا به راحتی می‌‏توان گفت او همان ستاره‏ای بود که حضورش برای بارسلونا در ورزشگاه المپیک رم می‌‏توانست سرنوشت‎ساز باشد و جای خالی‎اش شدیدا احساس شد. اما به این دلیل که از لیورپول، دیگر تیمی که به نیمه نهایی لیگ قهرمانان رسیده به بارسا آمده و پیش از این در این فصل در لیگ قهرمانان حضور داشته نمی‌‏توانست برای بارسلونا به میدان برود.