• لینک کوتاه
 • منبع: تسنیم کد خبر: 459221

  سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: تیم ما در فاز دفاعی خوب عمل می‌کند، اما در خط حمله اصلاً خوب نبوده‌ایم.

  به گزارش پارس نیوز،

  عبدالله ویسی در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های استقلال خوزستان و سایپا اظهار داشت: روز خبرنگار را به همه خبرنگاران به خصوص خبرنگاران خوزستانی تبریک می‌گویم. بازی ما هم با سایپا حساس و مهم است. آنها تیمی محکم و بسیار خوب بسته‌اند. البته ما هم فردا در خانه بازی می‌کنیم و بی‌شک به دنبال پیروزی هستیم.

  وی افزود: دو بازی اول سایپا را به خوبی آنالیز کرده‌ایم. نقاط ضعف و قوت این تیم را شناسایی کرده‌ایم و به دنبال یک بازی جوانمردانه همراه با سه امتیاز هستیم.

  سرمربی تیم استقلال خوزستان در خصوص غیبتش در نشست خبری هفته اول لیگ برتر در اهواز اظهار داشت: شما اگر یک روز اتفاقی برای‌تان رخ بدهد، به کسی بی‌حرمتی نکرده‌اید. من هرگز به خبرنگاران بی‌احترامی نمی‌کنم و آن روز هم حتماً کاری برایم پیش آمده بود.

  ویسی درباره ضعف خط حمله تیمش، خاطرنشان کرد: تیم ما در بخش دفاعی خوب عمل می‌کند، اما در خط حمله اصلاً خوب نبودیم. اگر هم در این دو بازی نتیجه گرفتیم، دروازه‌بان و بخش دفاعی ما خوب عمل کرده است. ما در بخش حمله تفکرات خوبی داریم و سعی می‌کنیم از پتانسیل استان خوزستان استفاده کنیم، اما اگر به مشکل خوردیم، از نیروهای درجه یک خارج از استان استفاده می‌کنیم.

  وی در خصوص تقابل با علی دایی گفت: تقابل با علی دایی همیشه سخت است. برای هر مربی سخت و دشوار و حتی برای داوران هم همین‌طور است. اسم بسیار بزرگی پشت سایپاست، اما من هم سرمربی لیگ برتری هستم و برای خودم ارزش قائلم. علی دایی هم کار ساده‌ای مقابل ما ندارد.

  ویسی در مورد بازیکن گرجستانی که استقلال خوزستان جذب کرده است نیز گفت: باید بگویم امروز حضور این بازیکن در تیم ما قطعی شده است، اما ITC او صادر نشده و امروز متوجه شدم پنجره نقل‌وانتقالات ما مشکل دارد. این بازیکن قرارداد بسته، اما باید ببینیم مشکل حل می‌شود یا نه. ما جونیور را هم می‌خواهیم، اما قرار است تا دو ساعت آینده به ما اعلام کنند که این بازیکن می‌تواند با ما قرارداد امضا کند یا نه. اگر بتوانیم از این دو بازیکن استفاده کنیم، بسیاری از مشکلات ما حل می‌شود.

   

  داوران دایی استقلال خوزستان

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها