• لینک کوتاه
 • منبع: ورزش3 کد خبر: 459148

  محسن بنگر درحالی پنجشنبه شب مقابل پرسپولیس قرار می گیرد که در سال های قبل او یکی از متعصب ترین پرسپولیسی ها و کاپیتان سرخ ها بوده است.

  به گزارش پارس نیوز،

  بازی نفت تهران مقابل پرسپولیس ، بیش از هرچیز جدال پرسپولیسی های متعصب با تیم محبوبشان است.


  داستان محسن بنگر در پرسپولیس از همان اولین روزهای شکل گیری رویای ساختن یک تیم کهکشانی توسط محمد رویانیان در سال 91 آغاز می شود. او یکی از ستاره هایی است که با دریافت اتومبیل در ازای مبلغ قراردادش لباس پرسپولیس را پوشید.


  بنگر اما بعد از فروپاشی کهکشان، برخلاف برخی ستاره ها که تیم را ترک کردند چهار سال در پرسپولیس ماند، آرام آرام تبدیل به یکی از بازیکنان متعصب و محبوب هواداران شد و حتی بازوبند کاپیتانی این تیم را به بازو بست.


  پرسپولیس اما در دوران حضور بنگر چندان به افتخارات بزرگی دست نیافت. تنها دو عنوان نایب قهرمانی یکی در لیگ برتر و دیگری در جام حذفی در این چهارسال حضور او با پرسپولیس به دست آمد.


  او درآخرین سال حضورش وارث بازوبندی شد که هادی نوروزی دوست صمیمی و هم اتاقی اش بر بازو می بست. با اینحال او در همین فصل می توانست با بازوبند پرسپولیس جام قهرمانی لیگ برتر را بالای سر ببرد اما شاید اگر یکی از همان گل به خودی هایی که محصول مشترک او و سوشا مکانی بود زده نمی شد و شاید....او در بازی آخر و به خاطر تفاضل گل کمتر دستش از جام کوتاه نمی ماند. جامی که برای او ، کل تیم و هواداران به خاطر هادی نوروزی و هواداران رسیدن به آن مهم بود. شاید همین موضوع بود که جدایی بنگر از پرسپولیس را غم انگیز کرد.


  او فکرش را هم نمی کرد که در پایان فصلی که فوق العاده برایشان تمام شد ، مجبور شود بازوبند را تحویل سیدجلال بدهد و ساکش را ببندد و برود. بنگر در برنامه ای که برانکو که برای ادامه راه ترتیب داده بود جایی نداشت. و اگر کسی به غیرسیدجلال به تیم آمده بود هضم این جدایی برای هواداران دشوار می شد.


  بنگر به تراکتور پیوست او اما در تراکتورپرستاره امیرقلعه نویی هم موفق نبود شاید بتوان گفت بدشانسی بنگر این بود که در یکی از دشوارترین فصل های تراکتورسازی به این تیم پیوست. با این حال او تقریبا یک فصل را از دست داد و حتی صحبت های زیادی درباره خداحافظی اش از فوتبال و مربی گری اش به گوش می رسید.


  پنجشنبه شب و در ورزشگاه تختی محسن بنگر با لباس نفت تهران مقابل تیم محبوبش قرار خواهد گرفت. تیمی که حالا سیدجلال حسینی و شجاع خلیل زاده را در جایگاهی که زمانی متعلق به او بوده به کار گرفته است و این می تواند یک شب حیثتی را برای کاپیتان سابق پرسپولیس بسازد.


  محبوب هواداران پرسپولیس ، شاید پنجشنبه یکی از مهره های موثر اتوبوسی باشد که حمید درخشان وعده اش را برای بازی مقابل پرسپولیس داده است.

  پرسپولیس لیگ برتر نفت تراکتورسازی رویانیان کاپیتان درخشان محسن بنگر
  • نگران
   پاسخ

   نگران نباشيد باز تعصبش و نشون ميده مثل پارسال كار تيم لنگ و را مي ندازه

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها