• لینک کوتاه
 • منبع: ورزش3 کد خبر: 451264

  سرمربی جوان ذوبی ها با وجود کسب نتایج قابل قبول اما نتوانست اعتماد هیات مدیره ی ذوب آهن را برای لیگ هفدهم جذب کند.

  به گزارش پارس نیوز،

  مجتبی حسینی سرمربی جوان ذوب آهن در نهایت جای خود را به امیر قلعه نویی داد تا دوران حضور او در این باشگاه حتی به یک فصل نیز نرسد.

   

  حسینی که به عنوان دستیار اول در کادرفنی ذوبی ها حضور داشت، در اواسط نیم فصل اول مسابقات بعد از شروع ضعیف یحیی گل محمدی پس از شکست برابر استقلال در ورزشگاه آزادی جانشین سرمربی این تیم شد تا بعد از سالها دستیاری در کنار گل محمدی، به عنوان سرمربی کار خود را در لیگ برتر آغاز کند.

   

  دوران حضور حسینی در اصفهان با پیروزی در جام حذفی و لیگ برتر برابر سپاهان آغاز شد و این مربی جوان توانست خیلی زود در این تیم به نتایج مطلوبی دست پیدا کند. حسینی در 8 بازی نیم فصل اول با ذوبی ها 6 برد، یک تساوی و یک باخت کسب کرد و نتایج فوق العاده ای به دست آورد تا خیلی زود تاثیر حضور او در این تیم مشخص شود اما نیم فصل دوم برای او به شکل دیگری پیش رفت.

  ذوب آهن اما در نیم فصل دوم با انجام 15 مسابقه تنها موفق شد 21 امتیاز کسب کند که در مقایسه با 8 مسابقه نیم فصل اول، افت چشمگیر ذوبی ها با حسینی ملموس بود. ذوبی ها در لیگ برتر نیز در رده ی چهارم قرار گرفتند اما به دلیل قهرمانی نفت تهران در جام حذفی، موفق به کسب سهمیه آسیایی نشدند تا این موضوع نیز کارنامه ی حسینی را تحت تاثیر قرار دهد.

   

   سبزهای اصفهانی در لیگ قهرمانان آسیا نیز توفیقی نداشتند و با کسب 7 امتیاز در نهایت با قرار گرفتن در رده ی سوم گروه، از دور مسابقات در مرحله ی حذفی کنار رفتند.

   

  هر چند کارنامه ی حسینی در اصفهان دستاورد چشمگیری نداشت اما با توجه به اینکه ذوب آهن فصل را با گل محمدی شروع کرده بود و حسینی فرصت چندانی برای جذب بازیکنان مورد نظر خود نداشت، پایان فصل در رده ی چهارمی نتیجه ی مناسبی برای این سرمربی جوان بود اما در نهایت هیات مدیره ی ذوب آهن تصمیم گرفتند تا قلعه نویی را جانشین حسینی در فولادشهر کنند. کارنامه ی موفق حسینی در اولین سال حضور در ذوب آهن با ناکامی او برای جلب اعتماد مدیران این باشگاه به پایان رسید تا این مربی جوان در لیگ هفدهم یکی از آلترناتیو های جدی نیمکت های لرزان لیگ برتری باشد.

   

   

  لیگ قهرمانان آسیا

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها