• لینک کوتاه
 • کد خبر: 36631

  رییس فدراسیون دوومیدانی با اشاره به اینکه مشکلات ورزش کشور، محدود به سال‌های گذشته نبوده و امسال نیز با آن مواجه خواهیم بود، گفت: مدیریت صحیح در فضای فعلی، نیاز ورزش کشور به‌شمار می‌رود.

  به گزارش پارس ، به نقل ازایسنامنطقه زنجان، " افشین داوری" در مجمع انتخابات هیئت دو و میدانی استان زنجان، با اشاره به زیرساخت های این استان در ورزش دو و میدانی، افزود: با توجه به این ظرفیت ها، اردوی تیم ملی دو و میدانی ایران در رشته استقامت به میزبانی زنجان برگزار خواهد شد که این مهم می تواند نقطه عطفی برای ورزش دو و میدانی زنجان باشد.

  وی همچنین با اشاره به تعداد افرادی که برای تصدی ریاست هیئت دو و میدانی استان زنجان ثبت نام کرده اند، آن را بسیار حائز اهمیت دانست و تصریح کرد: علی رغم حضور ۵ نفر در این مجمع برای تصدی ریاست هیئت، خوشبختانه شاهد تعامل خوب همه اعضا در فضایی آرام و توأم با آرامش برای برگزاری انتخابات مذکور هستیم که امیدواریم این تعامل تداوم داشته باشد. این در حالی است که در اکثر مجامع انتخاباتی، شاهد حضور این تعداد کاندیدا برای فعالیت در عرصه ورزش نیستیم.

  داوری از سالن اختصاصی دو و میدانی به عنوان یکی از زیرساخت های مهم این ورزش در استان زنجان یاد کرد و ادامه داد: بی تردید سالن مذکور باید در اختیار هیئت دو و میدانی استان قرار گیرد تا بتواند با فراغ بال فعالیت های خود را ادامه دهد، از طرفی معتقدیم که ورزش یک مقوله عمومی است، به همین خاطر مدیرانی که دراین عرصه به روی کار می روند، این مهم را نیز در نظر داشته باشند که همواره باید قدردان زحمات و تلاش هایی که مدیران سابق در این عرصه متحمل شده اند، بود.

  داوری با بیان اینکه فدراسیون دو و میدانی توانست در سال گذشته به موفقیت های چشم گیری دست یابد، خاطرنشان کرد: بدون شک، اهتمام به استعدادیابی از نیروهای جوان، یکی از رویکردهای اصلی این فدراسیون در سال گذشته بود که تحقق این امر باعث شکوفایی این رشته به عنوان یکی از ورزش های مادر در سال های آینده خواهد شد.

  در ادامه این مجمع، مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان نیز با اشاره به مدال آوری ورزشکاران استان در سال گذشته، ابراز کرد: کسب ۹۰۰ مدال در سال گذشته با وجود محدودیت های زیاد مالی، نشان دهنده مدیریت خوب هیئت های ورزشی استان و همه دست اندرکاران این عرصه است که ثابت کرد با برنامه ریزی و مدیریت صحیح نیز می توان در برابر مشکلات ایستادگی کرد، هر چند معتقدیم می توانستیم بیش از این ها در این زمینه موفق عمل کنیم.

  " ایرج رحمانی" ، از ورزش دوومیدانی به عنوان یکی از رشته های پرمدال استان یاد کرد و ادامه داد: خوشبختانه استان زنجان در این رشته به ویژه در بخش استقامت از جایگاه خوبی در سطح کشور برخوردار است، هر چند معتقدیم هنوز نتوانسته ایم به درستی به ارزش و جایگاه این ورزش پی ببریم، لذا یکی از اولویت های استان در این زمینه باید استفاد بهینه از همه ظرفیت های استان در این ورزش باشد.

  از نکات قابل تأمل در مجمع انتخابات هیئت دوومیدانی استان زنجان، حضور ۵ کاندیدا برای تصدی ریاست هیئت دو و میدانی استان و کاندیدا نشدن" نقی سالک" رییس سابق هیات دو و میدانی استان بود تا عرصه برای حضور افرادی چون کمال سهرینی، شعبانعلی پیرمحمدی، تقی سالک، علی گرزی و نادر کریمی باز شود.

  در مجمع انتخابات هیئت دو و میدانی استان زنجان، کمال سهرینی در همان ابتدای جلسه، انصراف خود را اعلام کرد، شعبانعلی پیرمحمدی هیچ رأیی را در این مجمع به خود اختصاص نداد، نادر کریمی و تقی سالک به ترتیب موفق به کسب ۳ و ۴ رأی شدند تا در نهایت، علی گرزی با اخذ ۱۲ رأی از ۱۹ رأی مأخوذه به عنوان رییس جدید هیئت دو و میدانی استان زنجان برای چهار سال آینده انتخاب شود.

  اردوی تیم ملی استان زنجان انتخابات ایران دوومیدانی مدیرکل ورزش و جوانان مشکلات ورزش کشور میدانی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها