عنوان کرد: ملی پوشان بسکتبال با ویلچر که در لیگ اروپا به سر می بردند با پایان این مسابقات به ایران بازگشتند و از اردوی سوم با سایر ملی پوشان به تمرینات می پردازند.
 
وی افزود:اردوی دوم در شهر آمل بسیار موفقیت آمیز بود و تمام برنامه های بدنسازی و شوت انجام شد و پیشرفت لازم را بازیکنان داشتند.مرحله سوم اردوها از دوم تا دوازدهم خرداد ماه در محل فدراسیون و به میزبانی تهران برگزار می شود تا در کنار برنامه اردو ، کارهای روادید ملی پوشان برای تورنمنت های پیش رو انجام شود.
 
آقا کوچکی در باره دیدارهای تدارماتی تیم ملی بیان کرد: به علت کمبود زمان حضور در تورنمنت انگلیس را از دست دادیم اما با حمایت فدراسیون جانبازان و معلولین و کمیته ملی پارالمپیک به دو تورنمنت ترکیه و آلمان در تیرماه سال جاری اعزام می شویم.
 
وی ادامه داد: تورنمنت ترکیه با حضور تیم های پارالمپیکی در هفته اول تیر و تورنمنت چند جانبه آلمان نیز در هفته سوم تیر ماه برگزار می شود که فرصت خوبی برای ارزیابی تیم های حاضر در ریو و شناخت نقاط ضعف و قوت خودمان است چرا که شناخت ما از بازی تیم ها محدود به مسابقات سال 2014 اینچئون است. 
 
آقاکوچکی درباره گروه بندی تیمها در پارالمپیک ریو عنوان کرد:تیم ملی کشورمان در گروه B این رقابت ها با تیم های آمریکا،انگلیس،آلمان، برزیل و الجزایر هم گروه می باشد که در این گروه تیم برزیل برای ما ناشناخته است و آنالیز دقیقی از آن نداریم.تیم آمریکا و آلمان از قطب های این رشته هستند که کار ما را سخت می سازند اما تلاش می کنیم که جزو تیم های صعود کننده از گروه خودمان باشیم.البته در گروه A نیز تیم های استرالیا ، کانادا، ترکیه،هلند، ژاپن و اسپانیا حضور دارند که در این گروه استرالیا تیم قدرتمندی است که بازی با این تیم بسیار سخت است.
 
سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر در پایان گفت: پس از 8 سال دوری و کسب مقام پنجمی مسابقات 2014 اینچئون کار سختی را در ریو پیش رو داریم و سعی می کنیم همانطور که در مسابقات جهانی جزو 8 تیم برتر بودیم در پارالمپیک بتوانیم جایگاه خوبی را کسب کنیم.