به گزارش پارس به نقل از "ورزش سه"، استقلال تهران در هفته اول لیگ برتر با ترکیبی بدون هرائر مگویان که به خاطر کارت زرد دربی هفته پایانی فصل گذشته محروم بود و حنیف عمران‌زاده که به دلیل درگیری با سوشا مکانی در آخرین بازی لیگ چهاردهم، نمی‌توانست تیمش را همراهی کند به مصاف سیاه جامگان مشهد رفت و موفق شد در غیاب این دو مهره اصلی‌اش تیم رسول خطیبی را به سختی با نتیجه 2 بر یک شکست دهد.

 

1

 

بعد از آن اتفاق نیفتاد که مگویان و عمران‌زاده همزمان در یک بازی استقلال حضور نداشته باشند اما این احتمال وجود دارد بعد از پایان تعطیلات لیگ در دیدار هفته هجدهم آبی‌ها با ذوب‌آهن هر دو بازیکنی که در خط دفاع استقلال فوق‌العاده بودند حضور نداشته باشند. عمران‌زاده اخیرا به دلیل حواشی که برای او در بازی با ملوان پیش آمده به کمیته انضباطی فراخوانده شده است که این احتمال وجود دارد حداقل او را  یک جلسه از همراهی تیمش محروم کنند. از سوی دیگر مگویان نیز اصلا از شرایط مالی که باشگاه استقلال برای او فراهم کرده راضی نیست و حتی این احتمال وجود دارد از این تیم جدا شود.

 

با این وجود ممکن است مظلومی از دو مدافعی که حساب ویژه‌ای روی آنها باز کرده است در بازی حساس مقابل ذوب‌آهن نتواند بهره ببرد.