• لینک کوتاه
 • کد خبر: 331378

  11 بازیکن صبا برای دیدار امروز برابر استقلال اهواز مشخص شدند.

  به گزارش پارس به نقل از "ورزش سه"، در یکی از بازی‌های دومین روز از هفته شانزدهم لیگ استقلال اهواز و صبای قم به مصاف هم خواهند رفت.

   

  صبای قم که بعد از 10 هفته شکست ناپذیری در بازی اخیرش برابر استقلال تهران یک بر صفر شکست خورد برای بازگشت به رده چهارم جدول و ماندن در کورس قهرمانی کار سختی در دیدار امروز با استقلال اهواز که با مشکلات زیادی مواجه است نخواهد داشت.

   

  علی دایی برای بازی امروز از حامد لک در دروازه استفاده کرده است و فیلیپه ماچادو و امیرحسین صادقی دو مدافع میانی صبا هستند. هاشم بیک‌زاده بعد از بازی هفته هشتم مقابل پرسپولیس دوباره به دفاع راست صبا بازگشته و مسعود حق‌جو که از هفته نهم در این پست بازی می‌کرد روی نیمکت قرار گرفته است. درسمت چپ خط دفاعی نیز محمد امین آرام‌طبع به کار گرفته شده است.

   

  در نبود فرشید باقری محروم، قاسم دهنوی مثل بازی با سیاه‌جامگان هافبک دفاعی صبا شده است و فرید بهزادی‌کریمی که حالا اجازه بازی پیدا کرده به جای دهنوی وینگر راست صبا مقابل استقلال اهواز خواهد بود. جلال‌الدین علی‌محمدی و ابوالفضل ابراهیمی نیز همچون سایر بازی‌های لیگ پانزدهم به ترتیب وینگر چپ و هافبک نفوذی تیم دایی هستند.

   

  دو مهاجم صبا برابر استقلال اهواز نیز محمد قاضی و کریم اسلامی خواهند بود.

   

  دیدار استقلال اهواز و صبای قم ساعت 15 امروز در ورزشگاه تختی اهواز انجام می‌شود.

  استقلال پرسپولیس جدول صبای قم علی دایی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها