• لینک کوتاه
 • کد خبر: 331285

  پرویز مظلومی سرمربی استقلال پیش از بازی مقابل سیاه جامگان شرایط تیمش را مطلوب ارزیابی کرد.

  به گزارش پارس به نقل از"ورزش سه"، از سالن کنفرانس سازمان لیگ مظلومی حرف‌هایش را چنین آغاز کرد:همه فکر می‌کنند که 3 امتیاز بازی را راحت می توانیم بگیریم ولی اینطور نخواهد بود. بازی ساده ای نداریم. تغییراتی هم در تیم می دهیم .

   

  هواداران تنهایمان نگذارند

  شناخت قبلی نسبت به سیاه جامگان داریم مطمئنا اگر تلاش نکنیم و بچه ها کارهایی که در بازی های قبلی بکنند و فکر کنیم از قبل برنده ای سخت در اشتباهیم. تلاش می‌کنیم 3 امتیاز را بگیریم، بچه ها مصمم هستند رتبه‌مان را در بالای جدول حفظ کنیم و بتوانیم اولین 3 امتیاز نیم فصل را بگیریم. امیدوارم با حمایت هوادارانمان با وجود اینکه سرد است و بازی وسط هفته است ما را تنها نگذارند و حمایت کنند.

   

  باید از ضعف سیاه جامگان استفاده کنیم

  تیم سیاه جامگان تیم خوبی است و ضعف هایی دارد و باید از آنها استفاده کنیم و ببریم.

   

  سلامتی ما در خطر است

  در مورد آلودگی هوا باید بگویم ما که نمی توایم پاسخگو باشیم سلامتی بازیکن ارزشمند است. آلودگی در تهران و خیلی از شهرها خیلی خطرناک شده ما باید به فکر هواداران و بازیکنانمان باشیم. از دست من کاری برنمی آید و مسوولان باید به فکر باشند.

   

  طالب لو آماده است

  طالب لو بازیکن بزرگی است، خودش می داند که شرایط بدنی اش خوب است و خوب تمرین کرده است.

   

  رحمتی پیغام داد بازی می کنم

  محروم  تیم ما بهنام برزای و مصدوم استقلال  یعقوب کریمی است، آقای رحمتی پیغام داده که اگر نیازمند دشتیم با همین شرایط می آیم بازی می کنم. بعد از بازی با تراکتور یک مصدومیت جزیی برای بازیکنان پیش آمد که با تلاش تیم پزشکی آنها توانستند به تیم برسند که از کادرپزشکی ممنونیم.

   

  بازیکن خارجی باید تست بدهد

  فیلم های زیادی به ما دادند ولی من سعی می‌کنم تا حد امکان از بازیکنان داخلی استفاده کنم و اگر نتوانستیم این کار را انجام بدهیم آن وقت بازیکن خارجی بکار بگیریم. البته آنها باید کنار تیم بیایند و تمرین کنند و تست بدهند.

  آلودگی هوا استقلال بازی سازمان لیگ نیم فصل

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها