• لینک کوتاه
 • کد خبر: 322711

  مدیرعامل باشگاه استقلال اهواز گفت: ادامه همکاری با علی حنطه، سرمربی تیم بستگی به نتیجه نشست عصر امروز مسئولان باشگاه دارد.

  به گزارش پارس به نقل از خبرگزاری تسنیم، کارون یعقوبی در خصوص صحبت‌هایی که در مورد برکناری علی حنطه از سرمربیگری استقلال اهواز مطرح شده، اظهار داشت: قرار است عصر امروز (یکشنبه) نشستی با حضور مسئولان باشگاه استقلال اهواز برگزار و در آن عملکرد حنطه بررسی شود.

  وی در پاسخ به این پرسش که آیا احتمال برکناری سرمربی استقلال اهواز وجود دارد، گفت: هدف ما از تغییر کادر فنی این بود که نتایج تیم بهتر شود، در حالی که از چهار بازی که حنطه سرمربی تیم بوده، فقط یک امتیاز گرفتیم. البته باید مسائل و مشکلات باشگاه و داشته‌های سرمربی تیم را نیز در این بررسی مد نظر قرار بدهیم. بنابراین ماندن یا کنار گذاشته شدن حنطه بستگی به نتیجه نشست عصر امروز مسئولان باشگاه دارد.

  مدیرعامل باشگاه استقلال اهواز درباره اینکه از مجید باقری‌نیا و فیروز کریمی از گزینه‌های اصلی جایگزینی حنطه نامبرده می شود، گفت: همانطور که گفتم، همه چیز به نتیجه نشست عصر امروز بستگی دارد. ضمن اینکه ما با هیچ گزینه‌ای مذاکره نکرده‌ایم.

  استقلال بازی باشگاه استقلال فیروز کریمی مد

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها