• لینک کوتاه
 • کد خبر: 322538

  سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید باخت خانگی سنگین شاگردانش در ال‌کلاسیکو را نتیجه رویکرد اشتباه کهکشانی‌ها ندانست و بازی بهتر بارسلونا را دلیل پیروزی‌اش دانست.

  به گزارش پارس،به نقل از تسنیمرافائل بنیتس بعد از باخت 4 بر صفر رئال مادرید برابر بارسلونا در ورزشگاه سانتیاگوبرنابئو هیچ اما و اگری برای توضیح این شکست سنگین نداشت، اما تأکید کرد ترکیبی که برای این بازی انتخاب کرده بود، مشکلی نداشته است.

  بنیتس درباره سهمش از مسئولیت شکست رئال مادرید گفت: هر بار که ما می‌بریم و هر بار که مساوی می‌کنیم، همگی یک نقش داریم. بدون شک این باخت به ما ضربه زده و دردناک است. قبول چنین باختی واقعاً دردناک است. حالا می‌خواهم بازیکنانم را برای بازی بعدی آماده کنم.

  بنیتس با دفاع از رویکرد بازی رئال مادرید، این موضوع را که مشکل و ناکامی کهکشانی‌ها به نگرش نامناسب آنها مربوط می‌شود، رد کرد. او اظهار داشت: مسئله، بد بودن رویکرد بازیکنان ما نیست. حریف تیمی بسیار خوب بود و ما تاوان اشتباهات‌مان را دادیم. موقعیتی که مارسلو در ابتدای نیمه دوم داشت، لحظه‌ای کلیدی بود. اگر او گل زده بود، شاید ما می‌توانستیم به بازی برگردیم. ما تاوان اشتباهات‌‌مان را دادیم و هرچه می‌گذشت بازی سخت و سخت‌تر می‌شد.

  کریستیانو رونالدو، کریم بنزما و گرث بیل در ترکیب اصلی رئال مادرید برابر بارسلونا قرار گرفتند و خامس رودریگس هم در کنار آنها بازی کرد، اما کاسمیرو نیمکت‌نشین بود. بنیتس درباره اینکه چرا تیم را با این ترکیب هجومی به میدان فرستاده است، تأکید کرد: ما می‌‌خواستیم فشار بیاوریم، حمله کنیم و تملک توپ بیشتری داشته باشیم، اما هیچ یک از این کارها را انجام ندادیم و تاوانش را دادیم. اوضاع آن‌طوری که ما امیدوار بودیم پیش نرفتند. برنامه ما برای این بازی فشار آوردن به حریف و تملک توپ است.

  یکی از خبرنگاران از بنیتس سؤال جالبی پرسید، اینکه آیا ترکیب اصلی رئال مادرید را او مشخص می‌کند یا هیئت مدیره باشگاه. سرمربی پیشین لیورپول در پاسخ به این پرسش گفت: تیمی که من انتخاب می‌کنم بر اساس تلاشی است که برای مدیریت بازیکنانم انجام می‌دهم. بازیکنان ما به اندازه کافی برای ارائه عملکردی بهتر از این پتانسیل دارند. در نهایت این ما هستیم که باید مسئولیت شکست را بپذیریم و باید در کنار یکدیگر کار کنیم تا راه حلی پیدا و هواداران را خوشحال کنیم.

  با وجود تأکید بنیتس بر اینکه مشکل رئال مادرید، رویکرد نادرست بازیکنان این تیم نیست، خبرنگاران باز هم به این موضوع اشاره داشتند و ادعا کردند واکنش نشان ندادن کهکشانی‌ها به گل‌هایی که از بارسلونا دریافت می‌کردند، نشانه‌ای از نگرش ضعیف آنهاست. با این حال بنیتس باز هم بر حرف قبلی خود تأکید کرد.

  وی عنوان کرد: در ابتدای نیمه دوم ما سرحال به نظر می‌رسیدیم و موقعیت‌هایی داشتیم. اکنون زمان آن نیست که عملکرد انفرادی بازیکنان‌مان را ارزیابی کنیم. ما باید مشکلات‌مان را منعکس کنیم و دوباره متحد شویم. همان‌طور که پیش از این گفتم، برابر تیمی بسیار خوب مرتکب اشتباهاتی شدیم که تاوان‌شان سنگین بود.

  بارسلونا بازی رئال مادرید فوتبال کریستیانو رونالدو

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها