به گزارش از پارس به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، ملی پوشان آبهای آرام برای شرکت در مسابقات آسیایی به جاکارتای اندونزی اعزام شدند و اما بدون کسب سهمیه المپیک به ایران بازگشتند.

فرزین اسدی دلایل جالبی برای المپیکی نشدن خود آورده است، وی در این باره گفت: رقیب من ماشالف ورزشکار بسیار خوبی است اما امکان برنده شدن مقابل وی داشتم اما شانس بدی که آوردن این بود که زباله به قایق من گیر کرد و در برخی از لاین ها چون به کناره‌ها نزدیک تر است آشغال بیشتری وجود دارد و در نتیجه سرعت کم می شود در تهران هم این اتفاق برای ما افتاده اما اینجا کسب سهمیه بود و شوخی نداشت.

وی افزود: از عملکردم راضی بودم اما اتفاقی که برایم افتاد از روی بدشانسی  بود و بر کارم تاثیر گذاشت حریفان بسیار قدرتمندی داشتم اما اینطور نبود که با من فاصله زیادی داشته باشند و به نظرم اگر آشغال به قایقم گیر نمی‌کرد حداقل به مدال نقره می‌رسیدم.

ملی پوش قایقرانی در ادامه تصریح کرد: من تا 500 متر با حریف ازبک و چینی پایاپای پیش رفتم اما آن اتفاق باعث شد تا سرعت من پایین بیاید و همین باعث شد که از آنها عقب بیفتم و فاصله ام زیاد شود و پس از آن تمام تلاشم را کردم که به مدال برسم و سوم شدم.