به گزارش پارس ، به نقل از خبرگزاری فارس سعید آذری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد پیروزی 4 بر صفر مقابل راه‌آهن در هفته یازدهم لیگ گفت: بذر این پیروزی در بازی هفته قبل در تبریز کاشته شد. جایی که ما 4 بر یک از حریف عقب بودیم و توانستیم به بازی برگردیم و به تساوی 4 بر 4 برسیم. وقتی با تیم بزرگ تراکتورسازی مساوی کردیم توانستیم این هفته هم نحسی نبردن در خانه را پایان بدهیم و به یک پیروزی خوب رسیدیم.

وی ادامه داد: راه‌آهن هم در اصفهان به دنبال یک امتیاز نبود و می‌خواست 3 امتیاز را بگیرد و پیروز شود یکی از دلایل برد ما همین بود. آن‌ها فوتبال بازی کردند. ضمن اینکه گل‌محمدی هم در خانه تغییراتی در شیوه بازی ایجاد کرد در نهایت پیروز شدیم و به بازیکنان و هواداران این پیروزی را تبریک می‌گوییم.

آذری در مورد اینکه بازیکنان ذوب آهن معتقدند اگر پرسپولیس را شکست بدهند قهرمان می‌شوند گفت: من به نظر بازیکنان احترام می‌گذارم اما ما در صورت پیروزی مقابل پرسپولیس هم امکان دارد که با سپاهان یک دربی سخت در جام حذفی داشته باشیم زیرا سپاهان با راه‌آهن بازی دارد. فوتبال غیرقابل پیش بینی است همان طور که ما باخت 4 بر یک را تبدیل به مساوی 4 بر 4 می‌کنیم و یا پرسپولیس در ثانیه‌های آخر در دربی پایتخت گلزنی می‌کند. این‌ها نشان از غیرقابل پیش بینی بودن فوتبال دارد روز چهارشنبه ما بازی سختی با پرسپولیس داریم. پرسپولیس 7 امتیاز در 3 مسابقه گرفته و این نشان می‌دهد که تیم بسیار خوبی است و شرایط با فصل گذشته که ما این تیم را در جام حذفی دو بر یک شکست دادیم فرق دارد. بازی سختی با این تیم داریم.

مدیرعامل ذوب آهن در مورد اینکه تنها دغدغه ذوب آهن زمین ناهموار فولادشهر در بازی با پرسپولیس خواهد بود گفت: زمین فولادشهر قطعا کیفیت گذشته را ندارد زیرا از سال 88 تا 92 که من از ذوب آهن رفتم هیچ کاری روی این زمین انجام نشد اما با تلاش مهندس صالحی و سایر همکارانمان در فولادشهر شرایط زمین ورزشگاه نسبت به اوایل فصل بهتر شده است روی همین زمین هم استقلال 3 گل به سپاهان زد و ما هم روز گذشته 4 گل زدیم. ضمن اینکه در تعطیلات لیگ باز هم زمین فولادشهر بهتر خواهد شد اما باید دقت کنیم که فشار روی زمین فولادشهر بسیار زیاد است ما چهارشنبه با پرسپولیس در این ورزشگاه بازی می‌کنیم و روز پنجشنبه هم سپاهان در همین ورزشگاه بازی دارد.

آذری در مورد احتمال برگزاری دربی اصفهان در جام حذفی و تغییر سرمربی سپاهان گفت: من در جریان امور سپاهان نیستم البته شاید اصلا راه‌آهن سپاهان را شکست داد فوتبال غیرقابل پیش بینی است به هر حال ما در حال حاضر فقط به پرسپولیس فکر می‌کنیم و این بازی اصلی ما در جام حذفی است.