• لینک کوتاه
 • کد خبر: 317946

  سرمربی تیم فوتبال نفت گفت: با تمام احترامی که برای عبدالله ویسی قائلم، اما معتقدم تیمش در دقایق پایانی خیلی خوش‌شانس بود.

  ~~به گزارش پارس ، به نقل از خبرگزاری فارس علیرضا منصوریان پس از تساوی بدون گل نفت مقابل استقلال خوزستان، اظهار داشت: قبلاً هم گفته‌ام لیاقت نفت در جایگاه کنونی نیست و امروز به این حرفم صحه می‌گذارم. به بازیکنانم افتخار می‌کنم؛ چراکه ما نفرات‌مان را تغییر دادیم، اما ساختارمان تغییر نکرد. نیمه اول بازی پایاپایی شاهد بودیم و سعی کردیم که به تیم حریف شانسی ندهیم.

  وی ادامه داد: در نیمه دوم با ریسک بالاتری بازی کردیم و توپ و میدان را کاملاً در اختیار داشتیم. با احترامی که برای دوست عزیزم عبدالله ویسی قائلم، اما در اواخر بازی خیلی خوش‌شانس بودند که دو گل دریافت نکردند. در یک روز خوب ما 3 امتیاز حساس را از دست دادیم.

  سرمربی نفت یادآور شد: من مجبور بودم در این دیدار از بازیکنان 20-19 ساله استفاده کنم، اما خوشبختانه ساختارمان تغییر نکرد. در این بازی سیدجلال حسینی را به‌علت مصدومیتی که پیش از این بازی دچار شده بود، نتوانستیم استفاده کنیم. ایمان مبعلی هم که مدت‌هاست در اختیار نداریم و علی عزتی، سیامک کوروشی، سانتوز و در مجموعه 8-7 بازیکن اصلی خود را که لیگ را با آنها شروع کرده بودیم را در اختیار نداشتیم.

  منصوریان افزود: از عملکرد بازیکنانم بسیار راضی هستم به آنها افتخار می‌کنم، مطمئناً با بازگشت بازیکنان‌مان عملکرد بهتری خواهیم داشت. ما نمی‌توانیم از بازیکنانی چون ایمان مبعلی، سیدجلال حسینی، سانتوز و کاپیتان تیم‌مان (علی عزتی) چشم‌پوشی کنیم؛ هرچند جوانان بسیار خوبی داریم.

  سرمربی نفت با اشاره به حضور بازیکنان جوان در تیم‌اش گفت: من یک گله از عادل فردوسی‌پور دارم. او می‌گوید بازیکنانی که زیر 22 سال در تیم‌ها هستند، اما بازیکنی که سنش به 23 رسیده را باید کنار بگذاریم و بگوییم به‌علت اینکه تیم مورد توجه قرار بگیرد، از او استفاده نکنیم؟! در کنار بازیکن جوان باید بازیکن باتجربه هم وجود داشته باشد؛ چراکه در لحظات حساس بازیکن باتجربه است که از فرصت‌ها استفاده می‌کند.

  وی تأکید کرد: من از بازیکن 19 ساله‌ای استفاده کردم که هر کس از بیرون نگاه می‌کرد، متوجه سن کم او نمی‌شد؛ چراکه او به خوبی در زمین بازی می‌کرد. فوتبال شناسنامه ندارد و این نیست که فقط بگوییم بازیکن زیر 22 سال، جوان به حساب می‌آید. من 28-27 بازیکن دارم که میانگین آنها را در نظر می‌گیرم. مثلاً چلسی این‌گونه نیست که فقط 11 بازیکن داخل زمین را ببیند. کل تیم ما نسبت به سال گذشته یک سال و خرده‌ای جوان‌تر شده است.

  وی درمورد اینکه به نظر می‌رسید در این دیدار، میهمان هستند، گفت: ما هیچ وقت میزبان نبودیم، فقط در ورزشگاه خانگی خودمان بازی می‌کنیم. تنها در دیدار مقابل راه‌آهن، آنها 15-10 هوادار داشتند که ما هم به تعداد آنها هوادار داشتیم. به بازیکنانم گفته‌ام همیشه میهمان هستند. به هر حال هر کسی به اندازه توان خودش از ما حمایت می‌کند. سال گذشته مسیر رو به رشدی را داشتیم، امسال هم ان‌شاءالله مسیر رو به رشد خود را ادامه می‌دهیم، به هر حال استقلال و پرسپولیس نعمتی دارند و آن اینکه هر کسی در هر گوشه و کنار یا طرفدار آبی است یا قرمز.

   

  استقلال بازی رشد فوتبال نفت

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها