روتیتر

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 317935

  معاون توسعه ورزش حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان با تاکید بر حمایت از همه ورزشکاران المپیکی گفت: هیچ مشکلی در پشتیبانی از احسان حدادی نخواهیم داشت.

  به گزارش پارس ، به نقل از خبرگزاری فارس احسان حدادی ظهر امروز به همراه کیم بوخون سوف مربی خود به دیدار معاون توسعه ورزش حرفه ای و قهرمانی رفت.

  مربی این پرتابگر المپیکی، که کار خود را از سه روز پیش به صورت رسمی آغاز کرده است، در دیدار با سجادی به روند آماده سازی حدادی برای حضور در ریو 2016 اشاره کرد و گفت: کار سختی در پیش داریم که تمرینات سختی را نیز می طلبد؛ احسان باید به دوران اوج خود بازگردد.

  وی با بیان این که 10 مسابقه دیگر تا المپیک در پیش است، افزود: در این رشته ورزشی کمک های پزشکی باید لحظه ای باشد و در این خصوص از شما پشتیبانی پزشکی می خواهیم.

  در ادامه سجادی گفت: امیدوارم با شناختی که از احسان پیدا کرده اید بتوانید نتیجه خوبی برای کشور به ارمغان آورید. 10 ماه، فرصت خوبی برای آماده سازی است اما تمرینات به نسبت فشرده تر خواهد شد که باید تلاش بیشتری نیز صورت گیرد.

  معاون توسعه ورزش حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان با تاکید به حمایت از همه ورزشکاران المپیکی، گفت: هیچ مشکلی در پشتیبانی از احسان حدادی نخواهیم داشت. باید کمک کنیم تا زمینه خوبی برای تمرین وی مهیا شود.

  المپیک معاون وزارت ورزش و جوانان پشتیبانی حدادی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها