روتیتر

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 317928

  حماسه های ناب ایرانی اسلامی روز جمعه هشتم آبان 94 و درپی برگزاری شهرآورد هشتاد و یکم بار دیگر نشان داد ورزش بویژه فوتبال می تواند عاری از پلشتی ها و بدی ها باشد.

  به گزارش پارس ، به نقل از خبرگزاری فارس سازمان لیگ فوتبال ایران طی بیانیه‌ای از همه دست اندرکاران برگزاری دیدار استقلال-پرسپولیس به شرح زیر تقدیر و تشکر کرد:

  1-برگزاری مراسم هفتمین روز شهادت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران با وفایش از ساعت 11 صبح و مشارکت گرم هواداران دو تیم و اوج آن غریو یکصد هزار نفره لبیک یا حسین در هنگام عزاداری هوادارن با نوای گرم سید مجید بنی فاطمه و ذاکر اهل بیت حاج حمید منتظر بود. حماسه عزاداری یکصد هزار نفره تداعی کننده حضور سپاهیان محمد رسول الله (ص) در دهه 60 و هنگام اعزام به جبهه‌های دفاع مقدس بود که بار دیگر فضای ورزشگاه آزادی را متبرک به نام مقدس امام حسین (ع) کرد و پیوند قلبی نسل سوم انقلاب را با ائمه اطهار ترسیم و نماد فرهنگی فوتبال به عنوان ورزش اول ایران اسلامی بود.

  2- حرکت خود جوش هواداران دو تیم در تکریم چهره‌های فقید فوتبالیست از دو باشگاه استقلال و پیروزی و مشارکت همه جانبه و همزمان نماد همدلی و روح برجسته ورزش یعنی اخلاق بود و تماشاگران ایرانی یک بار دیگر ثابت کردند که بهترین تماشاگران آسیا هستند.

  3- رعایت اصول اخلاقی توسط مربیان و بازیکنان دو تیم که علیرغم یک بازی قوی، جذاب و مقتدرانه نمایش ارزشمند رقابت سالم و جوانمردی در مستطیل سبز بود.

  4- با تشکر از کادر داوری و نظارت که با دقت عمل بیشتر توانستند بهترین قضاوت عادلانه را ارائه نمایند.

  5- شکستن رکورد خرید سی هزار بلیت از طریق اینترنت و در روزهای قبل از مسابقه موفقیت طرح الکترونیکی نمودن فروش بلیت و همراهی هواداران و فرهنگ سازی این اقدام مهم را که برای تکریم تماشاگران و تسهیل ورود این عزیزان طراحی شده را نوید می دهد.

  6- حضور قریب یکصد هزار تماشگر شایسته در یک روز بارانی ارائه خدمات بهتر برای سرویس دهی و ایاب و ذهاب آنان توسط دستگاه‌های ذیربط را ضروری می‌کند و جا دارد از ایجاد زمینه انتقال مستقیم هواداران از محل مترو به ورزشگاه آزادی توسط عوامل ذیربط تقدیر و تشکر شود.

  7- از تلاش ارزنده مسئولین و پرسنل شهرداری منطقه 22 که در اسکان وتغذیه علاقه مندان شهرستانی به شکل وزین همت نمودند به نمایندگی از جامعه فوتبال صمیمانه سپاسگزاری و تقدیر می‌کند.

  8-از کانون هوادارن دو باشگاه استقلال و پرسپولیس و بویژه علاقه مندان شایسته فوتبال که روز زیبای فوتبالی را با عطر مقدس نام سید و سالار شهیدان با اقدامات فرهنگی خود متبرک کردند ، همچنین از گروه تواشیح بین المللی حرا و گروه دمامه زنی که با نواهای مذهبی و مداحی خود فضایی معنوی، فرهنگی و عاشورایی به ورزشگاه آزادی دادند سپاسگزاری می نماییم.

  9- از مسئولین و پرسنل ورزشگاه آزادی، فرماندهی محترم ناجا و اعضای یگان ویژه تیپ امام خمینی (ره)، پلیس راهور تهران بزرگ، استانداری، فرمانداری، شورای تأمین، مسئولین صدا وسیما بویژه شبکه سوم سیما و رسانه‌های دیداری و نوشتاری، حراست وزارت ورزش و جوانان، هیأت فوتبال استان تهران، اتوبوسرانی، آتش نشانی، اورژانس، جمعیت حامیان هوادراران فوتبال و سایر نهادهای ذیربط که در برگزاری این بازی باشکوه اهتمام ورزیدند صمیمانه سپاسگزاری می‌کند.

  اخلاق استقلال و پرسپولیس بازی فوتبال وزارت ورزش و جوانان
  • ebi
   پاسخ

   ورزش و فوتبال چه ربطی به این چرت و پرت ها و این مزخرفات داره. بیانیه نویسی برای یک فوتبال و تماشاگران کجای دنیا هست. اگه اینطوره تو اسپانیا وانگلیس بعدازهربازی باید بیانیه بنویسن درحمایت از مردم قهرمان پرور و همه چیز پرور اسپانیا وانگلیس. وقتی بیانیه می نویسن برای آمدن تماشاگر یعنی فوتبال سیاسی است.ودرفوتبال سیاسی نتیجه هم سیاستی و ازقبل پیش بینی شده است

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها