• لینک کوتاه
 • کد خبر: 317834

  سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: الان زمان این است که دیگر ماسک‌هایتان را بردارید و این بازی پنهانی را تمام کرده و این جنگ زیردریایی را متوقف کنید؛ دیگر بازی بس است.

  به گزارش پارس به نقل از فارس ، پس از جلسه چهارشنبه گذشته که در فدراسیون فوتبال در جهت حمایت از تیم ملی و برای آرامش این تیم برگزار شد، قرار بود دیگر خبری از فضای تفرقه و جنگ و جدال‌های همیشگی در تیم ملی فوتبال نباشیم. با این حال روز گذشته با صحبت‌های دبیرکل فدراسیون فوتبال یک بار دیگر چنین فضایی در آستانه اردوی جدید تیم ملی به وجود آمده است.

  بر همین اساس و در خصوص مسائل به وجود آمده پیرامون تیم ملی، پس از دربی 81 فرصتی به وجود آمد تا با کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی به گفت و گو بنشینیم که متن آن را در زیر می‌خوانید:

  علیرضا اسدی دبیر کل فدراسیون فوتبال در تازه‌ترین اظهارات خود گفته است که حاضر است فقط در برنامه 90 با شما به مناظره پرداخته و به هیچ وجه نمی‌خواهد در هیأت رئیسه این کار را انجام دهد. در این خصوص چه صحبتی دارید؟

  آقای اسدی دوست دارد این گونه بازی‌های رسانه‌ای را انجام دهد و دلیل اینکه ایشان علاقه دارد در تلویزیون این صحبت‌ها را انجام دهد این است که عادت به این گونه بازی‌های رسانه‌ای پیدا کرده است. اما این بار زمان آن است که در مکان مناسب و با حضور داوران مصلح که اعضای هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال هستند در حضور رئیس فدراسیون فوتبال این صحبت‌ها مطرح شود.

  به نظر شما چرا از زمان حضور اسدی به عنوان دبیر کل در فدراسیون فوتبال تا این اندازه با او دچار چالش شده‌اید؛ گویا احساس می‌کنید از سوی او برخی عدم حمایت‌ها و بدقولی‌ها وجود دارد.

  متأسفانه از زمانی که آقای کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال اجبار به جابه‌جایی آقا نبی پیدا کرد، تنها دستاوردی که دبیر کل جدید برای فوتبال داشته ایجاد تفرقه و شک و شبهه و از بین بردن روحیه خوب حاکم بر تیم ملی بوده است.

  در مورد علت ناراحتی خود از دبیر کل فدراسیون بیشتر صحبت می‌کنید.

  حمایت‌های مالی که قرار بود ایشان برای فوتبال و تیم ملی انجام دهند چه شد؟ حمایت‌های لازمی که قرار بود برای به اتمام رساندن مرکز تمرینی تیم ملی انجام شود به کجا رسید؟ وضعیت زمین تمرین تیم ملی هم هیچگاه بهبود پیدا نکرد. واقعیت مطلب این است که مشارکت ایشان در راستای حمایت از تیم ملی در واقعیت «صفر» بوده است. همان گونه که اشاره کردم ایشان تنها باعث تفرقه و دودستگی در فضای فوتبال شده‌اند.

  زمانی که اسدی از سوی وزارت ورزش برای دبیر کلی فدراسیون فوتبال انتخاب شد به نظر می‌رسید که شاید وزارت قصد حمایت از شما را دارد. حالا با این شرایط که وجود دارد و عدم حمایت‌ها و بدقولی‌هایی که برای تیم ملی می‌شود؛ آیا فکر نمی‌کنید که این شرایط از سوی مقامات و نهادهای بالاتر از فدراسیون فوتبال به وجود آمده است؟

  دکتر اسدی از طرف وزارت ورزش منصوب شده است؟! آیا دارید سعی می‌کنید بگویید که آقای اسدی از طرف وزیر منصوب شده است؟! آیا این موضوع صحت دارد؟!

  ظاهراً این گونه است و از شواهد این گونه برمی‌آید.

  من که واقعاً شگفت‌زده شده‌ام که دبیر کل فدراسیون از طرف وزارت ورزش انتخاب شده است البته این مسئله به بنده هیچ ارتباطی ندارد و مسئولیت این سؤال نیز با خود شما است.

  در خصوص عدم صدور مجوز برای ملی‌پوشان سرباز و اینکه قرار بود آنها بتوانند پس از 4 ماه بازی در لیگ برتر، تیم ملی را همراهی کنند، این اتفاق هرگز نیفتاد، چه صحبتی دارید؟

  در خصوص سؤال شما و شرایط بازیکنان سرباز باید بگویم که این نیز یکی دیگر از دستاوردهای جناب آقای دکتر اسدی است ... «صفر». این یکی از استانداردهای رایج آقای اسدی در راستای کمک به فوتبال است ... «صفر».

  زمانی که صحبت از رفتن شما بود آقای حسنی‌خو حراست وزارت ورزش از طرف این وزارتخانه مأمور شد تا هر طور شده است شما را در تیم ملی نگه دارد. حال امروز شخص دیگری از وزارت ورزش تا این اندازه برخلاف منافع ملی عمل می‌کند. این تضاد را چگونه تحلیل می‌کنید.

  دقیقاً این یک تضاد است. از یک طرف آنها با یک دست از جلو دسته گلی را نشان می‌دهند و از طرف دیگر با دستی که در پشتشان است چاقو دارند. یک روز آقای حسنی‌خو با من جلسه برگزار کردند و به نمایندگی از مقامات بالاتر حامل پیغام‌های حمایتی بودند در روز بعد از طرف حراست وزارت ورزش برای من پرونده تحقیقی در رابطه با فساد مالی تشکیل می‌شود. واقعاً اینجا چه اتفاقی می‌افتد؟! آیا فکر نمی‌کنید که طبق اعتقادات و ارزش‌های اسلامی می‌توانید بسیار صادقانه‌تر و شفاف‌تر رو در روی من به من بگویید که آقای کی‌روش الان وقت رفتن است. بعد از آ‌ن شما می‌توانید در صلح به کارتان ادامه دهید و من هم می‌توانم در صلح بروم. اما الان زمان این است که دیگر ماسک‌هایتان را بردارید و این بازی پنهانی را تمام کرده و این جنگ زیردریایی را متوقف کنید؛ دیگر بازی بس است.

  اگر صحبت خاصی مانده برای مخاطبان بفرمایید.

  مطمئناً انتصاب دبیر کل جدید در فدراسیون برای فوتبال انتصاب فوق‌العاده‌ای بود!

  بازی تیم ملی فوتبال ایران جنگ لیگ برتر ماسک
  • ناشناس
   پاسخ

   کجای دنیا سرمربی تیم ملی تو کار فدارسیون دخالت میکنه مگه شما داروغه هستی که به همه چی گیر میدی شما که دستیار فرگوسن بودی ازتون بعیده

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها