~~به گزارش پارس ، به نقل از خبرگزاری ایسنا بهتاش فریبا در گفت‌وگو با ایسنا، در پاسخ به این سوال که ارزیابی‌اش از مصاف استقلال و پدیده چیست، گفت: به لحاظ فنی این دیدار بهترین بازی هفته هشتم لیگ برتر بود. این دیدار نکات زیادی داشت و فکر می‌کنم همه از دیدنش لذت بردند. تنها مشکل بازی کم گل بودنش بود وگرنه سرعت بالای بازی باعث شد تا دو مربی چندین تاکتیک مختلف را ارائه دهند.

او در ادامه دلیل ناموفق بودن استقلال در این دیدار را در سه عامل تحلیل کرد: به نظرم سه دلیل در کسب نشدن سه امتیاز این دیدار موثر بود. اول ابراهیمی خسته که با وجود تلاش زیاد نتوانست وسط زمین را کاملا در دست بگیرد. دوم دیر اضافه شدن چشمی به استقلال و در نتیجه دیر به میدان آمدن این بازیکن و در نهایت سر حال نبودن شهباززاده تاثیرات خودش را گذشت و مظلومی نتوانست به آن چیزی که می‌خواست برسد.

پیشکسوت استقلال اضافه کرد: در سوی دیگر این میدان تیم پدیده بود که در تمام زمین پرس خوبی را انجام داده بود و با توان بالایی که بازیکنان این تیم داشتند، کار را برای استقلال سخت کرده بودند. آنها بعد از گل زودهنگامی که به ثمر رساندند به لحاظ روحی وضعیت خوبی پیدا کردند و این مسئله روحیه استقلال را به هم ریخت. در مجموع این بازی به لحاظ فنی کیفیت بسیار بالایی داشت.

او در پاسخ به این سوال که آیا پیروز نشدن استقلال در دو بازی اخیرش می‌تواند نگران کننده باشد و این روند باعث شود این تیم به زودی جایگاهش را در لیگ از دست بدهد، بیان کرد: کار در لیگ اصلا آسان نیست. الان استقلال با استقلال خوزستان، سپاهان و پرسپولیس بازی دارد و کار این تیم خیلی سخت شده است. امیدوار بودم که استقلال در 20 روز تعطیلی بتواند جوانانش را به بازی برساند. رمضانی، برزای و کریمی دچار مصدومیت‌های جزئی و سنگین هستند و با بازگشت آنها استقلال می‌تواند بهتر شود. با این جوانان استقلال می‌تواند گلیمش را از داخل لیگ بیرون بکشد.