~~به گزارش پارس ، به نقل از خبرگزاری ایسنا محمدعلی شجاعی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره وضعیت انتخابات فدراسیون تیر‌و‌کمان و این که گفته می‌شود نصرالله سجادی طی مصاحبه‌ای اعلام کرده اساسنامه فدراسیون تیر‌و‌کمان دچار اشکالاتی است که باید ابتدا اصلاح و سپس انتخابات برگزار شود، افزود: از این موضوع اطلاع دقیقی ندارم. همچنین تا به امروز از سوی وزارت ورزش و جوانان نیز درباره اصلاح اساسنامه فدراسیون تیر‌و‌کمان چیزی به طور رسمی به من ابلاغ نشده است.

وی گفت:‌ موضوعی که برای من جای تعجب دارد این است زمانی که مسئولیت این فدراسیون به من واگذار شد، فدراسیون تیر‌و‌کمان در سال 92 کاملا رفع تعلیق شده بود و مجمع براساس اساسنامه جدید به من رای داد ضمن این که اساسنامه جدید نیز مورد تایید OCA (کمیته المپیک آسیا)، IOC و فدراسیون جهانی تیر‌و‌کمان بود. این که چرا دکتر سجادی برای برگزاری انتخابات تیر‌و‌کمان دوباره خواستار بررسی یکسری اصلاحات در اساسنامه فدراسیون شده و ایراداتی به اساسنامه جدید وارد کرده است، کاملا بی‌اطلاعم.

شجاعی اظها‌ر کرد: وقتی ثبت‌نا‌م کاندیداها با هماهنگی وزارت ورزش و جوانان انجام شده است، چرا حالا باید اعلام کنند برای برگزاری انتخابات با اساسنامه جدید دارای اشکال است. این مساله برای خود من نیز جای سوال دارد.

رییس فدراسیون تیر وکمان در ادامه گفت‌و‌گوی خود با اشاره به اوضاع بد مالی فدراسیون تیر‌و‌کمان، تصریح کرد: واقعا از نظر اعتبارات شرایط بدی را می‌گذرانیم و با نداشتن امکاناتی همچون خوابگاه، سالن ورزشی و ... تیم ‌ملی ریکرو و کامپوند را برای مسابقات آسیایی تایلند جهت کسب سهمیه المپیک آماده می‌کنیم.

وی ا‌ضافه‌ کرد‌: در حال‌ حاضر فدراسیون را با دست خالی اداره می‌کنم و از نظر زیر ساخت‌ها در نقطه صفر قرار داریم. البته تنها موجودیت فدراسیون سایت تیر‌و‌کمان است که محلی برای تمرین کمانداران است.

رییس فدراسیون تیر‌و‌کمان در پاسخ به این پرسش که آیا تصور می‌کنید با این شرایط و امکانات بتوانیم در مسابقات آسیایی تایلند سهمیه کسب کنیم، افزود: در تایلند شرایط سختی را از نظر کسب سهمیه انفرادی خواهیم داشت، زیرا تمام کمانداران مطرح دنیا در این مسابقه حضور خواهند داشت و کسب سهمیه به راحتی امکان پذیر نیست. اما به‌ هر‌ حال تدارکات خوبی را برای تیم ‌ملی با وجود مشکلات مالی فراهم کردیم و برای موفقیت کمانداران در تایلند چیزی کم نگذاشتیم.