• لینک کوتاه
 • کد خبر: 315487

  مدیرعامل باشگاه سپاهان می‌گوید مشکل محرم نوید درون خانوادگی است و درون خانواده هم می‌ماند.

  ~~به گزارش پارس ، به نقل از خبرگزاری ایسنا اصغر باقریان در گفت‌و‌گو با ایسنا درباره بازگشت محرم نویدکیا به تمرینات سپاهان، اظهار کرد: محرم و سپاهان جدایی ناپذیر هستند. محرم متعلق به سپاهان است و همانطور که محرم گفت مشکلات او درون خانوادگی است و در خانواده هم می‌ماند. گاهی مواقع در یک خانواده میان اعضا اختلاف نظر به وجود می‌آید و پس از مدتی هم حل می‌شود. در سپاهان همه به کار یکدیگر اعتقاد دارند. باید از یکدیگر حمایت کنیم تا قوی‌تر شویم.

  مدیرعامل سپاهان اضافه کرد: افراد مختلفی در بازگشت نویدکیا نقش ایفا کردند. از بازیکنان قدیمی تا بزرگان تیم و هواداران که همگی عزت سپاهان را می‌خواهند. محرم هم بزرگ این تیم است و هوادران او را دوست دارند.

  او در واکنش به اینکه نویدکیا عنوان کرده بود مشکلات او و سپاهان حل نمی‌شود، گفت: خود او علاقه‌ای به گفتن مشکلات نداشته و من نمی‌توانم در این‌باره صحبت کنم. سعی می‌کنیم تا جایی که می‌شود مشکلات را حل کنیم و یک سری از مشکلات درون خانوادگی است و در خانواده هم می‌ماند. خود محرم صلاح دانسته که مشکلات گفته نشود.

  باقریان درباره شرایط آمادگی محرم نویدکیا نیز اظهار کرد: نویدکیا در حال حاضر مصدومیتی ندارد و فقط باید به آمادگی برسد تا برای تیم بازی کند. او چند ماهی را از تیم دور بوده و به یک دوره آمادگی مناسب نیاز دارد.

  بازی باشگاه سپاهان خانواده محرم مشکلات

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها