به گزارش پارس به نقل از ایسنابرانکو ایوانکوویچ قبل از آغاز تمرین امروز پرسپولیس در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بازی‌های لیگ نزدیک است و همه ما منتظر شروع لیگی هستیم که به خاطر حضور خوب و موفق در آن تلاش‌های زیادی انجام داده‌ایم. همه منتظر آغاز بازی‌های لیگ و همین‌طور هیجانات فصل خواهیم بود.

وی افزود: طبیعتا تا به امروز مشکلات زیادی داشته‌ایم. تمرینات‌مان را با 5 بازیکن شروع کرده‌ایم و امروز در جمع بازیکنان ما 16 بازیکن جوان حضور دارند. بنابراین همه بازیکنان‌ ما تلاش می‌کنند تا بتوانند در لیست یازده نفری ما قرار بگیرند البته این موضوع به غیر از محرومان خواهد بود.

وی افزود: من از بازیکنان و نحوه تمرینات آن‌ها واقعا راضی هستم و آن‌ها استحقاق این را دارند که من از آن‌ها تشکر کنم. طبیعی است که انتظار داشته باشیم در آغاز لیگ جواب تلاش‌هایمان را بگیریم.

برانکو اضافه کرد: همه انتظار دارند از هفته اول لیگ 100 درصد آماده باشیم اما طبیعتا این امکان وجود ندارد اما ما می‌دانیم هیچ کس بهانه های ما را قبول نخواهد کرد. مطمئنا روند آماده سازی تیم ما همچنان تا آخر فصل ادامه خواهد داشت. ما باید مستمر تمرین و تلاش کنیم. 10 بازیکن جدید به جمع ما اضافه شدند که همه آن‌ها نیازمند زمان هستند تا بتوانند به آمادگی کامل برسند. ما در حال حاضر 16 بازیکن داریم که بین 20 تا 25 سال سن دارند.

برانکو در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه شما می‌توانستید بازیکنان بهتری جذب کنید گفت: نمی خواهم به هر قیمتی هرکس که از راه رسید را جذب کنم. من به دنبال این بودم که بازیکنان با کیفیتی را بگیریم. ما در پست مهاجم بازیکنان خوبی از جمله مهدی طارمی، امید عالیشاه،‌ علی علیپور را در اختیار داریم. در حال حاضر نیز در پست مهاجم بازیکن مدنظرمان را داریم اما با این حال به دنبال جذب یک مهاجم خوب خواهیم بود.

او تاکید کرد: همه کسانی که در حال حاضر در تمرینات پرسپولیس شرکت می‌کنند بازیکن پرسپولیس محسوب می‌شوند و من به آن‌ها اعتقاد کامل دارم. من هیچ وقت روی هیچ بازیکنی نظر ندارم و درباره بازیکنی صحبت نمی‌کنم چون گاهی اتفاق می افتد یک بازیکن را می‌توانیم به تیم‌مان بیاوریم اما به خاطر مسائل قراردادی و بودجه ای نمی توانیم بازیکنی را به تیم بیاوریم. من فقط درباره بازیکنان پرسپولیس حرف می زنم. این بازیکنان معرف پرسپولیس هستند.

وی گفت: در مورد هیچ بازیکنی نظر نمی‌دهم. نه آن‌هایی که به تیم مان نیامده‌اند و نه آن‌هایی که از تیم‌مان رفتند. شاید من دوست داشته باشم رونالدو را به تیمم بیاورم اما همه می‌دانند که شدنی نیست اما مطمئنا من مسئولیت همه چیز را قبول می کنم و پاسخگو خواهم بود.

سرمربی پرسپولیس ادامه داد:‌ با آقای عبدی در مورد بعضی از مسائل فنی صحبت می کنم اما بدانید این صحبت های برای افکار عمومی نیست بلکه صحبت هایی است که مربوط به مسائل فنی می شود. من باز هم تکرار می‌کنم به بازیکنان تیمم اعتقاد دارم.

او درباره پست دروازه‌بانی تیمش گفت: ما در پست دروازه‌بان دو بازیکن جوان داریم. من از شما می‌پرسم آیا بازیکن می‌تواند ظرف مدت 5 روز آماده حضور در میدان شود. این موضوع غیرممکن است اما با این حال بازیکن جوان ما باید در روز بازی به میدان برود. این مشکلاتی است که من با آن‌ها روبرو هستم. محسن مسلمان ، وحید حیدریه فقط 10 روز است که به ما اضافه شده‌اند. بعضی از بازیکنان هم قبل از سفر ترکیه به جمع ما اضافه شدند. پس ما نیازمند زمان هستیم تا همه بازیکنان به آمادگی کامل برسند. در حال حاضر از لیست 24 بازیکن که البته من اومانا را هم به لیستم اضافه کرده‌ام 16 بازیکن جوان داریم. ما دو دروازه‌بان جوان و همین‌طور رامین رضاییان، کمال کامیابی نیا،‌احمد نوراللهی ، امید عالیشاه‌، فرشاد احمدزاده،‌میلاد کمندانی، محسن مسلمان،‌ وحید حیدریه، و مهدی طارمی را در اختیار داریم که از بازیکنان جوان تیم ما محسوب می‌شوند. اینها یک سرمایه بزرگ برای پرسپولیس هستند.

برانکو در پایان گفت: جوان‌ها شادابی و استحکام خوبی به تیم ما می‌دهند. مطمئنا بازی آن‌ها با نوسان همراه خواهد بود اما من به توانایی آن‌ها اعتقاد کامل دارم.