به گزارش پارس نیوز، 

در حال حاظر بسیاری از نرم افزاره وظایف کاربردی را بر عهده دارند. مسلما هرچه این کاربردها به کارهای روزانه کاربران نزدیک تر باشند، به طور حتم نیز با استقبال بیشتری رو به رو خواهند شد. یکی از برترین نرم افزارهای کاربردی ایرانی آپ می باشد. با دانلود آپ به مجموعه ای از خدمات و کاربردهای روزانه دسترسی خواهید داشت که بیشتر در زمینه خدمات پرداختی قرار دارند. وقتی این پرداخت ها را با نرم افزاری همانند آپ انجام می دهید در وهله اول در زمان خودتان صرفه جویی کرده اید. در دنیای امروز نیز زمان حرف اول را می زند. در آپ می توانید کارهایی از قبیل شارژ اینترنت خانگی خود، خرید شارژ برای سیم کارت اعتباری و پرداخت قبض سیم کارت دائمی، انجام کارهای خیریه و نیکوکاری، خدمات مربوط به خودرو از جمله بیمه و معاینه فنی، سرمایه گذاری های معتبر و کارت به کارت بین تمامی بانک ها را انجام دهید.

پس از دانلود این اپلیکیشن کاربردی می توانید با یکی از سیم کارت هایی که به نامتان است یک حساب کاربردی در آپ ایجاد کنید. برای این کار ابتدا شماره خود را در اپلیکیشن آسان پرداخت وارد می کنید سپس به انتظار ارسال کد فعال سازی خود می نشینید. این کد معمولا کمتر از یک دقیقه برایتان ارسال خواهد شد. پس از دریافت این کد می توانید با درج آن در نرم افزار وارد آپ شوید. در منوی اصلی این اپلیکیشن، مجموعه ای از مهم ترین کاربردهایی آن قابل مشاهده می باشد که می توانید خیلی راحت و فقط با یک کلیک به آن ها دسترسی کامل داشته باشید.

987

از نمونه های برنامه های پرداختی که چند سالی می شود تعداد آن ها به صورت مرتب افزایش می یابد، می توان به نرم افزارهای پرداختی بانک ها اشاره کرد. این اپلیکیشن ها در ایران با نام همراه بانک معرفی شده اند و در مدتی کوتاه بازدهی بسیار خوبی داشته اند. کامل ترین آپدیت همراه بانک ملت نیز مدتی پیش وارد مارکت های معتبر تلفن های همراه شد و همچنین در سایت رسمی بانک ملت نیز قرار گرفت. این نرم افزار برای تمامی کاربران و مشتریان بانک ملت به صورت کاملا رایگان منتشر شده است و حتی اگر بخواهید آن را نصب کنید نیز باید به شعب این بانک مراجعه کنید تا ثبت نام رسمی برای همراه بانک ملت برایتان صورت پذیرد.

بانک ملت که یکی از قدیمی ترین بانک های دولتی می باشد، برای آن که بتواند برای مشتریان خود راه های ارتباطی راحت تری فراهم کند، ابتدا به انجام کارها از طریق وبسایت روی آورد. اما به طور حتم بسیاری از مردم علاقه ای به انجام کارهای بانکی در سایت ندارند و بسیاری دیگر از آن ها توانایی این کار را نیز در خود نمی بینند. بنابر این شاهد این ماجرا بودیم که کامل ترین آپدیت همراه بانک ملت سرانجام با بررسی های مکرر و برنامه نویسی دقیق وارد بازار شد. به علت آن که بسیاری از کاربرانی ایرانی این بانک خبر انتشار چنین نرم افزاری را شنیده بودند؛ در همان روزهای اولیه انتشار همراه بانک ملت، استقبال بسیار بی نظیری از آن به عمل آوردند.

789

 

پس از آن که بسیاری از بانک های دولتی و غیردولتی ساخت اپلیکیشن همراه بانک را برای خود ضروری دیدند و در کمترین فرصت ممکن چنین نرم افزاری را آماده کرده و در اختیار مشتریان خود قرار دادند، بانک ملی نیز تصمیم گرفت نرم افزارمربوط به خود را ارائه کند. همراه بانک ملی را می توان از تمامی همراه بانک هایی که تا به امروز منتشر شده اند متمایز دانست. زمانی این تمایز را به خوبی درک خواهید کرد که چند کار ساده بانکی خود را با این نرم افزار هوشمند انجام دهید. سادگی و سرعت عمل بالا دو ویژگی بسیار مهم این همراه بانک می باشد. محیط کاربری این اپلیکیشن بسیار ساده و شیک طراحی شده است تا بتوانید در هنگام انجام کارهای به نسبت پیچیده بانکی نیز، تمرکز بالای خود را حفظ کنید.

شما عزیزان برای فعال سازی همراه بانک ملی باید حتما یک بار به یکی از شعبه های رسمی این بانک مراجعه کنید. زمانی که برای این کار به نزدیک ترین شعبه بانک ملی مراجعه می کنید، یکی از کارمندان بانک وظیفه انجام امور همراه بانک را بر عهده دارد. در اولین اقدام برای شما نسبت به شماره تلفن همراهتان یک حساب کاربری موبایلی ایجاد خواهد شد و در گام مهم تر بعدی، یک رمز عبور 6 الی 8 رقمی در اختیارتان قرار می گیرد. این رمز، همان رمز ورود شما به اپلیکیشن نخواهد بود، بلکه این رمز را فقط یک بار و برای ورود به اپلیکیشن همراه بانک استفاده می کنید و پس از آن باید با رمزی که خودتان در محیط نرم افزار قرار داده اید، وارد پنل کاربری شوید.

 

سه اپلیکیشن معرفی شده تا به اینجای مطلب همگی نرم افزارهای تخصصی ارائه دهنده خدمات کاربردی بودند، اما برخی دیگر از اپلیکیشن ها نیز وجود دارند که خدمات پرداختی کاربرد اصلی آن ها نیست ولی این کاربرد را در نرم افزار خود قرار داده اند تا کاربرانشان بتوانند کارهای ساده پرداختی خود را به راحتی و بدون هدر رفت وقت انجام دهند. یکی از محبوب ترین این نرم افزارهای، اپلیکیشن روبیکا می باشد که از سال پیش تا به امروز به محبوبیت غیر قابل توصیفی دست یافته است. روبیکا بسیار ساده و کاربردی طراحی شده است و در محیط کاربری آن به راحتی می توانید تمامی کارهای مد نظر خود را در کمترین زمان ممکن انجام دهید و نتیجه حاصل شده را به عنوان یک رزومه برای خودتان در روبیکا ثبت کنید.

در این اپلیکیشن پرطرفدار ایرانی بخشی به نام مگا پی وجود دارد. پی که از ریشه لاتین کلمه پرداخت می آید به همان بخش پرداختی روبیکا اشاره دارد. در مگا پی می توانید کارهای بانکی خود همانند کارهای ساده ای مثل: ساخت کیف پول های بین المللی و معتبر، پرداخت قبوض ماهانه مثل قبوض برق، آب، گاز، تلفن و تلفن همراه، خرید شارژ برای سیم کارت های اعتباری و مدیریت کیف پول شخصی را به آسودگی خاطر انجام دهید. روبیکا که از بخش های کاربردی دیگری نیز تشکیل شده است به طور حتم در به روزرسانی های آینده اش برنامه های زیادی برای بهتر کردن بخش پرداختی خود خواهد داشت.