سید کاظم موسوی نماینده مردم اردبیل در مجلس یازدهم در گفت‌وگو با «پارس نیوز» اظهار داشت: در حوزه انتخابیه اردبیل به دلیل مشکلات زیرساختی فراوانی که وجود دارد نیاز است تا تغییرات مناسبی در لایجه بودجه صورت گیرد تا بتوان براساس آن نسبت به بهبود وضعیت اقتصادی و صنعتی استان گام‌های اساسی برداشت.

نماینده مردم اردبیل خاطرنشان کرد: زیرساخت‌ها در این استان نیازمند منابع مالی و امکانات بیشتری هستند تا بتوانند با حداکثر ظرفیت و توان خود به کار گرفته شوند. به همین دلیل انتظار می‌رود کمیسیون تلفیق مجلس یازدهم اصلاحات لازم را در لایحه بودجه اعمال نموده تا بتوان به اهداف پیش‌بینی‌شده اقتصادی در این استان دست‌یابیم.

سید کاظم موسوی در ادامه با اشاره به این نکته که مردم در شرایط فعلی از مشکلات معیشتی و نیز کمبود شغل رنج می‌برند گفت: مناطقی مانند اردبیل که از جمعیت جوان و جویای کار زیادی برخوردار است نیازمند حمایت‌های بیشتری هستند تا با توسعه اقتصادی و صنعتی بتوانند از ظرفیت نیروی کار آن استفاده شود. امروزه در استان فعالان اقتصادی و صنعتی با مشکلات زیادی مواجه هستند و چشمشان به مجلس است تا با تغییرات مناسب در لایحه بودجه زمینه جذب منابع مالی لازم را برای بهبود شرایط ایجاد نماید.

وی افزود: اگر این تسهیلات به‌موقع به دست صنعتگران و صاحبان تولید نرسد چه‌بسا مشکلات زیادی را در منطقه شاهد خواهیم بود و امیدوارم درنهایت لایحه بودجه با نگاه به مناطق کم برخوردار و محروم تصویب شود.