به گزارش پارس نیوز، 

مهوش صبرکن بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون با اشاره به طولانی شدن مدت فیلمبرداری سریال «بوی باران» گفت: مجموعه بوی باران در ۷۰ قسمت تولید شد، این مجموعه تلویزیونی مدت زمان زیادی را به خود اختصاص داد و کمی طولانی‌تر از دیگر آثار وقت صرف خود کرد.

وی در خصوص چگونگی حضورش در سریال «بوی باران» بیان کرد: بازی در این مجموعه نیز مانند دیگر سریال‌های تلویزیونی به من پیشنهاد شد و من هم پس از مطالعه فیلمنامه و بررسی این اثر حضور در مجموعه را پذیرفتم و انعقاد قرار کردم، بدین ترتیب به بازی در این سریال پرداختم.

فیلمبرداری سریال «بوی باران» بسیار طولانی بود/گروه بازیگران خوب علت اصلی موفقیت این مجموعه است

صبرکن در خصوص ایفای نقش بسیار خوب بازیگران مجموعه تلویزیونی «بوی باران» اظهار کرد: همه بازیگران و همبازی‌های من افرادی بسیار توانمند موفق و باسابقه بودند، این موضوع سبب شد تا در قالب یک گروه موفق بتوانیم خوب عمل کنیم تا انسجام بیشتری در کار ایجاد شود.

بازیگر سریال خاطره‌انگیز «پس از باران» در همین راستا ادامه داد: حضور در کنار رویا نو نهالی، مهدی سلوکی، نرگس محمدی و سایر بازیگران موفق و با سابقه برای من بسیار ارزشمند بود و از آن به عنوان یک تجربه خوب یاد می‌کنم.

وی در خصوص بازخورد مجموعه تلویزیونی «بوی باران» گفت: حضور من در شهر ارومیه به منظور ضبط یک سریال ۲۵ قسمتی به همراه همسرم سبب شده است تا از نزدیک با مردم در تماس نباشم و نتوانم بازخورد این سریال رابه درستی بررسی کنم و متوجه استقبال مردم از کار شوم.

فیلمبرداری سریال «بوی باران» بسیار طولانی بود/گروه بازیگران خوب علت اصلی موفقیت این مجموعه است

صبرکن در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم در هر حال سریال «بوی باران» مورد توجه مخاطبان قرار بگیرد، قطعاً استقبال مردم از این سریال می‌تواند خستگی و سختی طولانی مدت کار را از تن عوامل بیرون کند و باید بگویم که مهمترین مشوق برای ادامه کار هنرمندان و بازیگران مردم هستند.