به گزارش پارس نیوز، 

صغر پورهاجریان تهیه کننده سینما درباره جدیدترین فعالیت‌های خود گفت: با توجه به اینکه چند وقتی است دچار بیماری کبدی شده‌ام فعالیت‌های سینمایی‌ام را تعطیل کرده‌ام در واقع این بیماری حاد شده و من حدود ۳ ماه است که در انتظار پیوند کبد هستم.

وی افزود: حدود یک سال می‌شود که با این بیماری درگیر هستم اما از حدود ۸ ماه پیش این بیماری حادتر شده است و پزشکان به من گفته‌اند باید پیوند کبد کنم البته من به یکباره متوجه این بیماری شدم و بعد از مراجعه به پزشک، آنها عنوان کردند که بیماری پیشرفت کرده است و بعد از نمونه برداری به من گفتند کبدت تقریباً از کار افتاده است و باید پیوند کبد داشته باشی.

پورهاجریان عنوان کرد: حالا با شدت گرفتن این بیماری چندان توانایی کار ندارم به ویژه اینکه پزشکان به من گفته‌اند باید مراعات و وزنت را کم کنی زیرا در این صورت ممکن است عمل پیوند را به بعد موکول کنیم از همین رو من این روزها به شدت مشغول ورزش هستم و در تغذیه‌ام نیز مراعات می‌کنم.

این تهیه کننده در پایان درباره اکران فیلم سینمایی «ماهور» به کارگردانی مجید نیامراد اظهار کرد: مجید نیامراد تصمیم گرفت این اثر را مجدد روتوش کند از همین رو فکر می‌کنم هفته آینده بتوانیم درخواست پروانه نمایش بدهیم.