به گزارش پارس نیوز، 

باندراس ۵۸ ساله در این مورد و در مصاحبه با آسوشیتدپرس در میامی می‌گوید: وقتی یک هنرمند جوایز را در سن پایین دریافت می‌کند ممکن است مرتکب اشتباه شود اما من مرتکب هیچ اشتباهی نشدم.

باندراس که اعتبار و شهرت سینمایی‌اش با فیلم‌هایی همچون «نقاب زورو» شکل گرفت، امسال با بازی در نقش «سالوادور مالو» در فیلم «درد و افتخار» جدیدترین فیلم درام «پدرو آلمودوار» جایزه «بهترین هنرپیشه نقش اصلی مرد» جشنواره بین‌المللی فیلم کن را دریافت کرد.

با بازی در این فیلم، هشتمین همکاری باندراس با آلمودوار شکل گرفت. در فیلم جدید «درد و افتخار» او نقش «مالو» شخصیت یک فیلمساز مشهور را ایفا می‌کند که روایت زندگی شخصی و حرفه‌ای‌اش به تصویر کشیده می‌شود.

باندراس در مورد کار با آلمودوار می‌گوید: «پدرو آلمودوار» فردی بسیار خاص است و من او را کاملا درک می‌کنم. او به مرحله‌ای گام نهاد تا بخشی از شخصیت خود را که تا پیش از این آشکار نشده بود را نشان دهد.

او در ادامه می‌افزاید: من در این فیلم نقش خود آلمودوار را بازی کردم و به همین دلیل او در این جایزه با من سهیم است. او خالق آثاری ماندگار چون «هزارتوی شور» «منو ببند» و «زنان در آستانه فروپاشی عصبی» است.

باندراس در آخر گفت: «من بسیار از آلمودوار سپاسگزارم و احترامی بسیار بسیار زیاد برای او قائلم و عاشق شخصیت او هستم. او که به من بسیار آموخت.»